حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده لشکر عملیاتی۳ حمزه(ع) گفت: چهاردهم خردادماه مظهر پیوند و دل بستگی ملت ایران با ولایت است.
کد خبر: ۹۵۱۸۲۲۱
|
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۷

سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله آبروشن، ضمن عرض تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در گفت و گو با بسیج از آذربایجان غربی، افزود: امام(ره) شخصیت بزرگی بود که با طهارت روح، قدرت و عظمت ایمانی خود نهضت اسلامی ایران را با قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ هدایت کرد و در بهمن ۱۳۵۷ به پیروزی رساند.
وی در ادامه، راز جاودانگی انقلاب اسلامی را " مکتب الهی امام (ره)" و "گفتمان انقلاب اسلامی" و "ولایت فقیه" و برافراشته نگه داشتن پرچم وحدت و استکبارستیزی" دانست.
این مسئول تصریح کرد: پانزدهم خردادماه، روز قیام خونین مردم جان‌برکفی بود که به نام اسلام و برای اسلام به میدان آمدند تا سلطه طاغوتیان را از کشورشان برچینند.

فرمانده لشکر۳ خاطرنشان کرد: قیام خونین ۱۵ خرداد؛ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

سردار آبروشن در پایان گفت: رزمندگان جان برکف و ولایتمدار لشکر عملیاتی۳ حمزه(ع) ضمن گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، بار دیگر با خلف صالحش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) تجدید بیعت نموده و با صدای رسا، همگان را به تبعیت آگاهانه، عاشقانه و خالصانه از ولایت حیدری این خمینی زمان و نائب بر حق امام زمان (عج) فرا می‌خواند.

ارسال نظرات