حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خاتم الانبیاء(ص) شهرستان عسلویه برگزارشد.
کد خبر: ۹۵۲۹۰۹۱
|
۰۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴

برگزاری آیین تکریم و معارفه در سپاه شهرستان عسلویه

به گزارش خبرگزاری بسیج از عسلویه، آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه  خاتم الانبیاء(ص) شهرستان عسلویه با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، فرماندار شهرستان عسلویه و جمعی از بسیجیان این  شهرستان برگزار شد.

برگزاری آیین تکریم و معارفه در سپاه شهرستان عسلویه

فرمانده سپاه خاتم الانبیاء(ص) شهرستان عسلویه در این آیین ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: تقویت معنویت در مجموعه سپاه پاسداران، افزایش بصیرت و بینش سیاسی در کنار تقویت روحیه جهادی از جمله ماموریت های اساسی  و بنیادین مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر نیز در این آیین با اشاره به اینکه هدف دشمن، جدایی بین ادیان است افزود: اهانت به قرآن کریم در کشور سوئد نشان‌دهنده آزادی غلطی است که در اروپا برخی به نام آزادی از آن دفاع می‌کنند.

برگزاری آیین تکریم و معارفه در سپاه شهرستان عسلویه

وی با ذکر این مطلب  که تمام جهان اسلام، کشورها و دولت‌ها اهانت به قرآن کریم را محکوم کردند اظهار کرد: هدف دشمن تحقیر و توهین به مسلمانان است و می‌خواهند به نوعی آزادی وحشیانه و غیرعقلانی خود را با تفکرات پوچ خود بر مسلمانان تحمیل کنند.

برگزاری آیین تکریم و معارفه در سپاه شهرستان عسلویه

در پایان این آیین به پاس زحمات و عملکرد‌های شایسته مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خاتم الانبیاء(ص) شهرستان عسلویه، حجت الاسلام روح الله میرشکاری با اهداء لوحی از آن تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام عباس قلی‌پور به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در این سپاه معرفی شد.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین