حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی خبر داد
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی از آغاز طرح یاوران ولایت بسیج دانش‌آموزی استان مرکزی خبر داد.
کد خبر: ۹۵۳۲۸۳۸
|
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ مجید غلامی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی در آغاز طرح یاوران ولایت دانش‌آموزان بسیجی استان مرکزی که در اردوگاه تربیتی امیرکبیر شازند برگزار شد، گفت: این اردو هر ساله به منظور تربیت کادر مدیریتی و فرماندهی پایگاه‌های بسیج مدارس به صورت متمرکز با حضور ۱۰۰۰ دانش‌آموز در سطح استان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این طرح دانش آموزان درخصوص مقابله با جنگ نرم دشمن، گسترش تفکر بسیجی، حفظ و تقویت روحیه انقلابی، مسئولیت‌پذیری، معرفت دینی، بصیرت سیاسی، اعتقادی و اخلاقی آشنا می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح آشنایی دانش آموزان با ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، آموزه‌های دینی و کار تشکیلاتی و گروهی است.

غلامی خصوصیات یک بسیجی را سرباز ولایت، اسلام و انقلاب بیان کرد و گفت: بسیج دانش‌ آموزی بستری برای فعالیت آینده‌سازان انقلاب اسلامی است که هر چه روحیه انقلابی دانش‌آموزان بیشتر باشد در مسئولیت‌های آینده خود این ویژگی‌ها را لحاظ خواهند کرد.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن و هدف قرار دادن دانش‌آموزان و نوجوانان گفت: دشمن در پازل عملیاتی و طراحی خود نگاه خاصی به مدارس داشته و دارد چراکه هدف تسلط و جهت دهی به افکار برای براندازی است.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: مدرسه به عنوان پایگاه اصلی تعلیم و تربیت در انقلاب اسلامی شناخته می‌شود و پایگاه بسیج مدرسه نیز به عنوان سنگر فعالیت فرهنگی در مدرسه، بستری مناسب برای رویش تفکر بسیجی و انقلابی است.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین