حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: گرامیداشت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در راستای حفظ ارزش های دفاع مقدس یک ضرورت است.
کد خبر: ۹۵۳۴۰۹۹
|
۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، اکبر فتحی در جلسه گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن افزود: یاد و خاطره و صبر و ایثار این عزیزان همیشه باید پاس داشته شده و گرامی داشته شود.

وی با بیان اینکه ما باید ادامه دهندگان راه مردان ایثار، شهادت، جانبازی و آزادگان سرافراز باشیم ادامه داد: این صبر و مقاومت باید به نسل های بعدی منتقل شود، در تمام دنیا از مردان و قهرمانان جنگ و مقاومت تجلیل می کنند، زیرا آنان افتخارآفرینان و پرچم داران ایران اسلامی در تمام مرزهای کشور هستند.

فتحی اضافه کرد: پرچم جمهوری اسلامی 45 سال است که در اثر ایثار و از خود گذشتگی شهدای گرانقدر و جانبازان معزز و آزادگان سرافراز در حال احتزاز می باشد و انشاءا... تا قیام حضرت ولی عصر این حکومت پایدار و مستدام خواهد بود.

 وی اظهار کرد: ما اکنون به روحیه صبر و ایثار آزادگان سرافراز برای پیروزی در جنگ اقتصادی نیاز مبرم داریم، امروز فرم و مرام جنگ دشمن علیه نظام مقدس اسلامی به محاصره اقتصادی تغییر یافته است ما باید با هوشیاری و بکارگیری دانش و فن تولید در اینکار هم موفق باشیم.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: لازمه موفقیت در این راستا، فرهنگ و مدیریت و روحیه جهادی است که در تولید محصولات کشاورزی باید بکار گرفته شود، بسیار واضح و مشخص می باشد که صبر و مقاومت هزینه دارد ولی نتایج درخشانی در پس این مقاومت نهفته است و آن شعله ورشدن ایمان درونی و خودباوری مردم ماست.

وی با بیان اینکه حضرت زینب(س)، سرآمد آزادگان جهان است و ما به عنوان شیعه به خود می بالیم که در بحث آزادگی چنین، الگو و اسوه ای را داریم ادامه داد: الگوی آزادگان در زمان اسارت حضرت زین‌العابدین و حضرت زینب(س) بودند و آنها در طول دوران اسارت نیز همچون حضرت زینب(س) دست از تبلیغ دین برنداشتند و با مقاومت در برابر سختی ها و شکنجه پای اصول خود محکم ایستادند.

 فتحی با بیان اینکه جهادسازندگی آذربایجان شرقی در طول 8 سال دفاع مقدّس در قالب تیپ مهندسی رزمی 57 فجر، 57 نفر آزاده سرافراز داشته است افزود: از این تعداد 26 نفر بصورت داوطلب مردمی و 31 نفر نیز از همکاران جهادسازندگی هستند که هم اکنون فقط 3 نفر از این آزادگان از همکاران شاغل هستند.

 در پایان این مراسم با اهدای لوحی از دو نفر از آزادگان جهادگر سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی آقایان کریم عبدی  و حسین مهدیلویی تجلیل بعمل آمد.

 

ارسال نظرات