حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان _ جانشین فرمانده سپاه استان زنجان از نصب ۳هزار نیروگاه خورشیدی در سطح استان خبر داد و گفت:هدف از اجرای این طرح توانمندسازی اقشار کم‌برخوردار جامعه است.
کد خبر: ۹۵۳۴۳۵۳
|
۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵

نصب ۳هزار نیروگاه خورشیدی در استان زنجان

سردار ابوالفضل طهماسبی در گفتگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ اظهار داشت:بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در راستای کمک به اقشار کم درآمد جامعه برنامه‌های مختلف را پی‌گیری می‌کند و در حوزه اشتغالزایی در مناطق محروم و حاشیه شهر عملکرد قابل توجهی داشته است.

وی با بیان اینکه از جمله برنامه‌های بسیج سازندگی در حوزه اشتغال زایی نصب پنل‌های خورشیدی است، گفت:هدف از اجرای این طرح توانمندسازی اقشار کم‌برخوردار جامعه است.

وی به نصب و راه اندازی پنل‌های خورشیدی اشاره کرد و گفت: بسیج سازندگی استان زنجان و اداره کل برق، بانک‌های عامل، کمیته امداد، بهزیستی و مدیر کل امور روستایی استانداری در راستای اجرای نصب پنل‌های خورشیدی همکاری و مشارکت دارند.

جانشین فرمانده سپاه استان زنجان خاطرنشان کرد:برای نصب پنل‌های خورشیدی تسهیلات بانکی ۴درصد در نظر گرفته شده است.

این مسئول با بیان اینکه در راستای نصب پنل‌های خورشیدی ۱۵۰مورد اقدام شده است، افزود:تا کنون ۶۰ مورد تسهیلات بانکی پرداخت و۳۰مورد از پنل های خورشیدی نصب و راه اندازی شده است.

سردار طهماسبی با اشاره به اینکه هدف ما در سال جاری نصب ۳هزار پنل خورشیدی در مناطق محروم استان است، تاکید کرد: امیدوارم مسئولین استانی به این موضوع نگاه جهادی داشته باشند و جهادی عمل کنند تا برخی از مشکلات جامعه به خصوص در حوزه اشتغال کاسته شود.

ارسال نظرات