حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در راستای تداوم اقدامات جهادی، بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) سرخه اقدام به رنگ آمیزی حیاط دبستان پسرانه در سرخه کردند.
کد خبر: ۹۵۳۴۹۹۶
|
۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، در راستای اجرای طرح تربیتی تابستانه نو+جوانه های صالحین پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان سرخه، کلاس آموزش قرآن در رده کودکان به همت پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) در مسجد امام هادی (ع) در این محله برگزار شد.

محمدرضا امامی فرمانده این پایگاه مقاومت بسیج در حاشیه این دوره اظهار کرد: از ابتدای فصل تابستان در جهت ایجاد اوقاتی مفرح برای کودکان، نوجوانان و جوانان بسیجی، کلاس های آموزشی در رشته های مداحی، کار با سلاح، آموزش قرآن و برنامه های ورزشی برگزار و با استقبال خوبی همراه بوده است.

او افزود: همچنین به همت جهادگران بسیجی پایگاه رنگ آمیزی حیاط دبستان پسرانه شهید امامی در سرخه انجام شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) ادامه داد: هدف اصلی گروه‌های جهادی خدمت رسانی به مردم، فرهنگ سازی و تربیت نیروهای انقلابی و جهادی است. اولین خاصیت و وظیفه گروه های جهادی همین (خدمت به مردم) است و در این راستا جهادگران بسیجی در این دوره اقدام به رنگ آمیزی حیاط مدرسه کردند.

 
ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین