حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
شهردار ساوه گفت: طرح اولین شهر پایلوت سبز در ساوه اجرایی می شود.
کد خبر: ۹۵۳۵۲۴۲
|
۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از ساوه؛ امیررضا یوسفیان شهردار ساوه در جمع خبرنگاران گفت: در دو سال عمر این دوره شورا، پروژه های بزرگی در شهرداری ساوه انجام شد و پیمانکاران با درجه یک برای ساخت کمربندی و راه‌های مواصلاتی دعوت به همکاری شدند.

وی افزود: تقاطع ۳ سطح آزادی برآورد هزینه ای بالای ۶۰۰ میلیارد تومان به نرخ امروز دارد که تا ۹۰۰ میلیارد تومان احتمالا تا پایان پروژه افزایش می یابد.
شهردار ساوه تاکید کرد: در شهرداری ساوه حدود ۵۵ ميليارد تومان حقوق ماهانه پرداخت می شود و با سایر هزینه ها حدود ۹۰ میلیارد تومان هزینه در ماه دارد ولی ورودی به حساب شهرداری حدود ۳۰ میلیارد تومان است که در واقع ماهانه ۶۰ میلیارد تومان منفی می شویم.
یوسفیان بیان کرد: بعضی اراضی تصرف شده، آزاد شد و بسترسازی برای کمربندی ها انجام شده و بناهای بزرگی در حال ساخت است؛ با وجود مشکلات مالی، خرید ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین مختلف و پروژه ها با همدلی همه مسئولین شهرستان در حال اجرا است.
وی ادامه داد: طرح اولین شهر پایلوت سبز در ساوه اجرایی می شود و در بحث نور معابر شهر نیز توانستیم اقدامات خوبی انجام دهیم.
یوسفیان یادآوری کرد : بیش از ۲۷۰۰ کسب و کار جزو صنوف مزاحم وجود دارد که با بهره برداری از شهرک صنوف مزاحم می توانیم تحول عظیمی در شهر ایجاد کنیم.

علی بسطام رئیس شورای اسلامی شهر ساوه نیز در این نشست گفت: امیدواریم خبرنگاران بیشتر نقدهای سازنده و امیدبخش را در سال جاری اولویت خود قرار دهند.

وی با تاکید بر پرهیز از اخبار تخریبی و تفرقه افکنانه افزود: دشمنان نظام و انقلاب سعی دارند در روند پیشرفت کشور و برگزاری انتخابات اختلال ایجاد کنند برای همین از ترفندهای مختلف رسانه ای جهت بدبینی مردم استفاده خواهند کرد ولی خبرنگاران باید روشنگری کنند و مانع از تخریب چهره نظام شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین