خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان قم مطرح کرد:
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: جهادگران بسیجی در ایام پیاده‌روی اربعین هم در مسیرهای حرکت، هم در مرزها و هم در محل اسکان به ارائه خدمات به زائران اربعین می‌پردازند.
کد خبر: ۹۵۳۷۳۰۲
|
۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم،سرهنگ عباس روحی در گفتگو با خبرنگاران گفت: اقدامات جهادگران در استان قم در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی در حال انجام است از جمله در این ایام که مصادف با ایام پیاده‌روی اربعین حسینی است جهادگران قم پای‌کار خدمت‌رسانی به زائران اربعین هستند.
 جانشین سازمان بسیج سازندگی استان قم افزود: تأمین برخی از اقلام و کالاهای اساسی موکب‌ها از ابتدای آغاز ماه محرم در دستور کار بود و توانستیم اقلامی مانند برنج، شکر، روغن و مرغ را با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان قم برای موکب‌ها تأمین کنیم.
وی ادامه داد: استقرار گروه‌های جهادی در ستادهای اربعین در سطح استان قم از دیگر فعالیت‌های بسیج سازندگی استان بود که در مکان‌های مختلفی که پذیرای زائران اربعین هستند از جمله موکب عوارضی قم تهران، امامزاده جمال علیه‌السلام، جمکران و‌ موکب سیدالشهدا در سلفچگان جهادگران قم حضور دارند.
روحی تصریح کرد: پذیرش، ساماندهی، اسکان و پذیرایی از زائران اربعین در موکب‌های اسکان از دیگر اقدامات جهادگران قم است.
جانشین مسئول بسیج سازندگی استان قم اضافه کرد: در کنار ارائه این خدمات فعالیت‌های فرهنگی نیز در دستور کار جهادگران قم قرار دارد، همچنین اعزام پزشکان جهادگر به عراق و خدمت به زائران پیاده‌روی اربعین در کربلا تحت عنوان موکب‌های درمانی نیز بخشی از فعالیت‌ها بوده است.
روحی تصریح کرد: سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم با اعزام گروه‌های جهادی پزشکی به کربلا تحت عنوان گروه جهادی شهید شیخ شعاعی که شامل ۴۸ نفر از پزشکان و پرستاران بسیجی قم درحال‌خدمت به زائران اربعین در عمود ۲۱۵ هستند و تا پایان موسم اربعین به ارائه خدمات پزشکی و درمانی می‌پردازند.
وی گفت: اعزام گروه‌های جهادی به مرز مهران جهت پخت غذا برای زائرانی که در مسیر رفت و بازگشت، اعزام گروه‌های جهادی بسیج اصناف به‌منظور خدمت‌رسانی به زائران اربعین در مسیرهای پیاده‌روی بمنظور خدمت رسانی برای تعمیرات کیف، کفش، ویلچر، کالسکه و... زائرین، از دیگر برنامه‌های جهادگران استان قم در ایام اربعین است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها