حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه شهرستان قدس از دستگیری عامل تکفیری وابسته به داعش و چند سرشبکه نفاق در شهرستان قدس خبر داد.
کد خبر: ۹۵۳۹۶۵۴
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳

سرگرد هادی حفیظی فرمانده سپاه ناحیه شهر قدس استان تهران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج خاطر نشان کرد با رصد و اقدامات فنی اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه شهرستان قدس، عامل تکفیری که دارای سوابق ویژه نظامی در خارج از کشور بوده طی فرآیندهای پیچیده اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه شهرستان قدس شناسایی و دستگیر شد.

این فرد دوره های تخصصی آموزش نظامی را در کشور پاکستان گذرانده و در پوشش اتباع وارد کشور شده و فعالیت هایی در زمینه قاچاق انسان نیز داشته است.

همچنین ۲ سرشبکه از عاملین اصلی سازماندهی اغتشاشات وابسته به جریان نفاق خارج از کشور، نیز در شهرستان قدس با هوشیاری و اقدامات اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه شهرستان قدس و پشتیبانی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) دستگیر شدند.

این عناصر با پشتیبانی های مالی منافقین کور دل سعی در شایعه سازی، سازماندهی و گمراهی نوجوانان برای مشارکت در اغتشاشات داشتند که در تور اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه در شهرستان قدس قرار گرفتند.

لازم به ذکر است در این ایامی که دشمنان ملت ایران سعی در ناامن سازی کشور داشتند، چندین ادمین و فعال فضای مجازی که وابستگی به رسانه های ضد انقلاب خارج از کشور داشته اند با اقدام به موقع شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین