خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان- فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: در هفته دفاع مقدس بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های شهرستان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۳۱۴
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۶

سرهنگ سیدجواد حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: به مناسبت چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس و همزمانی این هفته با برگزاری دومین کنگره 8 هزار شهید استان همدان برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان همدان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شعار این هفته «دفاع مقدس، مظهر امید، ایمان» است، افزود: باید در این هفته به تبیین مباحث ایثار و شهادت و... بپردازیم چراکه دشمنان جوانان ما را مورد هجمه خود قرار دادند و از زوایای مختلف درصدد هستند آنها را به انحراف بکشانند.

فرمانده سپاه ناحیه همدان ادامه داد: دشمنان در تلاش هستند بین نوجوانان و جوانان ما و فرهنگ ایثار و شهادت فاصله ایجاد کنند اما این هفته فرصت بسیار استثنایی و مناسبی است که بتوانیم آنها را با فرهنگ غنی دفاع مقدس آشنا کنیم.

وی به اشاره به برنامه‌های اجرایی هفته دفاع مقدس ابراز کرد: در هفته دفاع مقدس بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های شهرستان برگزار می‌شود.

حسینی عنوان کرد: طی این هفته پنج یادواره شهید، غبارروبی مزار شهدا، اکران فیلم پنج برنامه، روایتگری دفاع مقدس ۲۰ برنامه، اردوی فرهنگی تربیتی پنج اردو برگزار خواهد شد.

وی گفت: از دیگر برنامه‌ها در این هفته طبیب ایثار(معاینه و ویزیت رایگان) به تعداد ۶ برنامه، سرکشی از خانواده معظم شهدا حدود ۲۴ خانواده، گردهمایی بسیجیان پایگاه‌ها به تعداد ۲۰ برنامه و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و بازدید رایگان از باغ موزه دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه ناحیه همدان برگزاری ۴۰ نشست روشنگری و بصیرتی، ۹ برنامه آبروی محله، اجرای ۱۵ وعده پاتوقی سرود، اعزام چهار نفر زیارت اولی به مشهد مقدس، تهیه و توزیع لوازم التحریر به نیابت از شهدا در ۶ مرحله و تهیه جهیزیه و سیسمونی به نیابت از شهدا ۵ سری را از دیگر برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس برشمرد.

انتهای پيام/

ارسال نظرات