حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: ۸۷ برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در کمیجان اجرا می‌شود
کد خبر: ۹۵۴۰۳۳۰
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از کمیجان؛ سرهنگ پاسدار نعمت کمیزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و سلحشوری‌های مردان و زنان غیور این مرز و بوم است.

وی افزود: در حال حاضر کشور عزیزمان به برکت خون شهدا و بهره‌گیری از تجربیات دوران دفاع مقدس بخصوص اعتماد به قشر جوان دارای جایگاه ویژه‌ای در زمینه‌های نظامی، علمی، اقتصادی و... در سطح دنیا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رشادت‌های ایثارگران، جانبازان و رزمندگان گفت: اجرای ۸۷ برنامه با عناوین گوناگون در سطح شهرستان توسط رده های بسیج و سپاه، کانون‌های اقشاری و... در هفته دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

کمیزی خاطرنشان کرد: یادواره شهدای روستای سیجان، دیدار با پیشکسوتان جهاد و شهادت و خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، گلباران مزار شهدا، برگزاری مراسم «آبروی محله،افتخار کوچه» در روستاهای آمره و محله عیسی‌آباد، گشت‌های رضویون و برگزاری مسابقات ورزشی و قرآنی، فعالیت گروه‌های جهادی در مناطق محروم، برگزاری نشست‌های بصیرتی و جهاد تبیین و کارگاه‌های سبک زندگی اسلامی از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین