حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین فرمانده سپاه روح‌الله گفت: دفاع مقدس ما تبدیل به دانشگاهی شد که جوانانی را رپورش و تربیت کرد که هر کدام امروز فرماندهانی مجرب هستند.
کد خبر: ۹۵۴۰۵۸۴
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از دلیجان؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا عسگری جانشین فرمانده سپاه روح‌الله در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دلیجان گفت: اگرچه جنگ ۸ ساله، آسیب‌هایی نظیر کشتار و تخریب برای کشور داشت اما تدبیر حضرت امام خمینی (ره) جنگ را به فرصت تبدیل کرد.

وی افزود: اگر به عملیات‌های دوران دفاع مقدس نگاه کنیم، شاهد آن خواهیم بود که تمامی گام‌های رزمندگان برای رضای خدا بوده است و دفاع مقدس ما تبدیل به دانشگاهی شد که جوانانی را رپورش و تربیت کرد که هر کدام امروز فرماندهانی مجرب هستند.

وی با بیان اینکه تحریم‌ها بهانه‌ای برای شکست و به زانو درآوردن مردم ایران است، گفت: ارزشمند بودن دفاع مقدس از آن جهت است که ما با دستان خالی به مبارزه با دشمن پرداختیم. توانمندی ما در عرصه‌های مختلف در میان کشورها و برافراشته نگه داشته شدن پرچم امام حسین(ع) در این کشورها، نشان از به بار نشستن خون شهدا است.

گفتنی است در پایان مراسم واگذاری پرچم جمهوری اسلامی ایران از نسل قدیم به نسل جدید اجرا شد.

عکس: مهدی شبانی

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین