حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان-فرمانده سپاه ناحیه ملایر با تأکید بر لزوم تبیین دستاوردهای دفاع مقدس، خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی گفت: ظرفیت‌های داخلی را برای نیروها و خانواده‌های خود تبیین کنیم.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۴۲
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سرهنگ علی‌اصغر فارسی در جلسه شورای اداری شهرستان ملایر ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: اجر رزمندگانی که منتظران واقعی شهادت هستند و از ارزش‌ها دفاع می‌کنند، به واسطه خون دل و مجاهدت های شان، از شهدا بالاتر است.

وی با بیان اینکه باید قدر رزمندگان دفاع مقدس خود که همچنان در حال دفاع از کشور هستند را بدانیم، بر لزوم فضاسازی در هفته دفاع مقدس توسط ادارات و تبیین دستاوردهای دفاع مقدس برای کارمندان تأکید کرد.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر هفته دفاع مقدس را فرصتی برای جهاد تبیین دانست و خاطرنشان کرد: ما هر آنچه داریم از دفاع مقدس است چراکه اگر دفاعی اتفاق نمی‌افتاد، امروز اینگونه در آرامش نبودیم تا بتوانیم این دستاوردهای بزرگ را رقم بزنیم.

وی با تأکید بر لزوم تبیین دستاوردهای دفاع مقدس، خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی گفت: ظرفیت‌های داخلی را برای نیروها و خانواده‌های خود تبیین کنیم.

فارسی در ادامه اقدامات مثبت انجام شده در هفته دولت را اتفاقات خوبی خواند و گفت: در هفته دولت یک جهاد تبیین بزرگ و امیدآفرینی ایجاد شد و لازم است که همه ما برای تبیین اقدامات انجام شده اقدام کنیم.

وی ادامه‌ داد: خوشبختانه در دولت سیزدهم دستمان پر است و دفاع امروز قدرتمندانه رئیس جمهور در سازمان ملل از ارزش‌های اسلام و ادیان اسلامی، دستاوردهای بی‌نظیری است.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی محوری برای آزادی و دفاع از ارزش‌های انسانی شده است، ادامه داد: حضور معنوی در منطقه به واسطه جبهه انقلاب اسلامی مهم است و باید تبیین شود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در موضع دفاعی قرار گرفته است، گفت: دشمن در عرصه امنیتی شکست بزرگی خورد و با وجود تبلیغات بسیار برای ۲۵ شهریور ماه کسی پای کار نیامد و این نشان می‌دهد اقدامات دولت سیزدهم مردم را امیدوار کرده است.

فارسی با تأکید بر لزوم تبیین دستاوردهای نظام در فضای مجازی و حقیقی بیان کرد: اقدام جهادی فرماندار در موضوع برپایی میزهای خدمت در سراسر شهرستان برای مردم امیدآفرین است.

وی حضور مسئولان شهرستان در روستاهای دور افتاده را نشان‌دهنده تواضع مسئولان و کمک‌کننده به رفع مشکلات مردم دانست و افزود: مردم ما مردم متوقعی نیستند و با رفع مشکلات به اوج رضایت می‌رسند.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر خواستار برپایی میزهای خدمت با انسجام بیشتر شد که سبب پرشور شدن انتخابات و حضور بیشتر مردم خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از موکب داران ایام اربعین حسینی گفت: شهرستان ملایر در برپایی موکب‌های اربعین سنگ تمام گذاشت و خدمات بسیاری به زائران ارائه داد.

* ضدانقلاب شکست بزرگ و مجددی از مردم ایران خورد

فرماندار ویژه ملایر نیز در ادامه با اشاره به خدمات مؤثر و مثبت موکب جهادی شهید میرزایی نیروی انتظامی در ایام اربعین تصریح کرد: با وجود ماه‌ها شایعه‌پراکنی و سنگ‌اندازی دشمنان امسال رکورد تشرّف زوار به اربعین شکسته شد و حضور مردم از همه سال‌های قبل بیشتر بود.

سلمان اسماعیلی با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وحدت بین مجموعه مدیران شهرستان و نمایندگان مجلس وجود دارد و حول منافع مردم و پیشرفت شهرستان و آرمان‌های شهدا و انقلاب تلاش می‌کنیم.

وی استقلال قوه مجریه را یک اولویت خواند و خطاب به مدیران گفت: باید ضمن حفظ استقلال و بی‌طرفی، برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند و با رفتارهای خلاف قانون و هر تخلف انتخاباتی برخورد می‌شود.

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه ضدانقلاب شکست بزرگ و مجددی از مردم ایران خورد، افزود: با وجود فراخوان‌های متعدد، دیدیم که خودشان به جان هم افتادند.

وی با تأکید بر اینکه مردم و زنان ما دشمنان را ناامید کردند، گفت: ممکن است اختلاف سلیقه‌هایی داشته باشیم اما در اصل دین و تعهد به آرمان‌های شهدا و انقلاب، متعهد و وفادار هستیم.

اسماعیلی به اقدامات و تحولات جهانی اشاره و خاطرنشان کرد: پروژه انقلاب در ایران شکست خورد و از زمستان پارسال چرخش ۱۸۰ درجه‌ای هم در منطقه و آمریکا و کشورهای اروپایی ایجاد شده است.

وی عضویت ایران در شانگهای و بریکس و تبادل زندانیان را از دیگر موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران برشمرد و یادآور شد: این موفقیت‌ها حاصل صبر، ایستادگی و مقاومت است و باید همچنان محکم بایستیم و نگاه اقتصاد مقاومتی، دست یافتنی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظرات