خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین؛
حجت الاسلام نوروزی عنوان کرد: در راستای اجرای طرح مهر تحصیلی ۱۴۰۰ بسته لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی از محل درآمد موقوفات بین دانش آموزان جامعه هدف توزیع شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۷۰
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۳

 

قزوین_ حجت‌الاسلام رضا نوروزی در حاشیه اجرای طرح مهر تحصیلی در گفتگو با خبرنگار بسیج اظهار کرد: همزمان با بازگشایی مدارس در قالب اجرای طرح مهر تحصیلی ۱۵۰۰ بسته تحصیلی بین دانش‌آموزان کم بضاعت استان قزوین توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح مهر تحصیلی هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس و با شناسایی دانش‌آموزان کم ‌بضاعت از طریق آموزش و پرورش و نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی اجرا می‌شود، افزود: در راستای اجرای این طرح ۱۴۰۰ بسته لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی شامل کیف، دفتر، نوشت افزار، ابزار طراحی و ملزومات تحصیلی در حال توزیع است.

نوروزی ارزش هر بسته‌ اهدایی را یک میلیون تومان عنوان کرد و گفت: این بسته‌ها از محل درآمد موقوفات منطبق با کمک به دانش‌آموزان بی بضاعت تهیه و در سطح استان در حال توزیع است.

حجت الاسلام نوروزی با بیان اینکه واقفان خیراندیش به بسط و گسترش علم توجه بسیار زیادی داشته‌اند، اضافه کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه با اجرای امینانه نیات واقفان، هدف واقف را اجرایی می‌کند. یکی از مهمترین ویژگی‌های طرح مهر تحصیلی استفاده از کالاهای ایرانی در تهیه بسته‌هاست، نوشت افزار و کیف‌هایی که میان دانش‌آموزان توزیع می‌شود، بدون آرم و نشان است و با حفظ کرامت به افراد تحت پوشش توزیع می‌شود.

حجت الاسلام نوروزی در پایان هدف از اجراي اين طرح را ايجاد وحدت رويه در سراسر کشور دانست و گفت: مديريت مشارکت اجتماعي، جذب خيرين و ايجاد انگيزه براي وقف‌های جديد، شفاف سازی و اطلاع رسانی در اجرای نيات واقفين از اهداف طرح مهر تحصيلی است.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین