حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ساری-فرمانده سپاه ناحیه سیمرغ از برگزاری ۳۱۰ برنامه با محوریت جهاد تبیین در شهرستان خبرداد و گفت:امسال در هفته دفاع مقدس برنامه مختلف با محوریت جهاد تبیین در همه پایگاه‌های شهری و روستایی اجرا می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۹۳
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۹

برگزاری ۳۱۰ برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس در «سیمرغ»

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، سرهنگ حسن پورقربان فرمانده سپاه ناحیه سیمرغ امروز در نشست خبری به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس از برگزاری  ۳۱۰ برنامه با محوریت جهاد تبیین در شهرستان خبرداد و گفت:امسال در هفته دفاع مقدس ۳۱۰ برنامه مختلف در ۱۱قشر و ۴حوزه مقاومت و در همه پایگاه‌های شهری و روستایی اجرا می‌شود.

به گفته سرهنگ پورقربان،  سخنرانی در نمازجمعه، رژه خودرویی، غبارروبی گلزار شهدای شهرستان، افتتاحیه گلزار شهدای پهناجی، دیدار با خانواده معظم شهدا، تقدیر از رزمندگان، نواختن زنگ حماسه در مدارس، برپایی نمایشگاه عکس و فیلم، برگزاری مشاوره حقوقی در مراکز مختلف با حضور حقوقدان بسیجی، نشست‌های بصیرتی و فضاسازی، اجتماع برزگ جوانان و یادواره شهدای دانش آموز، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و بسیاری از برنامه‌های متنوع دیگر که در این هفته در شهرستان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه سیمرغ یادآور شد: طرح‌های عمرانی از جمله خانه‌های نیازمندان که با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و بسیج سازندگی ساخته شده‌اند و در اختیار افراد نیازمند قرار می‌گیرند، در این هفته در شهرستان افتتاح می‌شود.

سرهنگ  قربان پور در ادامه سخنان خود تصریح کرد: دشمنان در جنگ شناختی و ترکیبی به دنبال این هستند که جوانان را از فرهنگ ایثار و شهادت دور کنند و هفته دفاع مقدس فرصت خوبی برای آشنایی بیشتر نسل جوان با فرهنگ دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه ناحیه سیمرغ خاطرنشان کرد: طی سال‌های اخیر جنگ جهانی رسانه‌ای توسط همه دشمنان علیه کشور ما به راه افتاده است و در این جنگ ترکیبی سعی دارند که جلوی نقاط قوت و پیشرفت کشور را بگیرند و مردم را ناامید کنند.

سرهنگ پورقربان ادامه داد: با توجه به هجمه همه‌جانبه رسانه‌ای و شناختی دشمنان، نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در نشان دادن پیشرفت‌های کشور مهم و اثرگذار است.


انتهای پیام/

ارسال نظرات