حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: با تجهیزات و فناوری‌های نیروی پدافند ارتش جمهوری اسلامی ایران، آسمان ایران امروز برای هیچ پرنده‌ای ایمن نیست و هر شی که بخواهد وارد حریم هوایی ایران شود با پاسخ قاطع رو به رو می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۰۵
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷

هیچ پرنده متجاوزی در آسمان ایران ایمن نیست

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، امیر سرتیپ علی رضا الهامی روز جمعه در رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته مقدس، طی سخنانی بیان داشت: علاوه بر عرصه آسمان و هوافضا، نیروهای مسلح در عرصه دریا، زمین و سایر مولفه‌ها، قدرت بازدارندگی بی نظیری را بوجود آورده است.

امیر الهامی با تاکید بر اینکه امنیت اتفاقی نیست بلکه حاصل جهاد است، گفت: نیروهای مسلح ایران در هر سطحی که نیاز باشد توان و قدرت دفاع از خود در برابر هر متجاوزی دارد.

وی با اشاره به آمادگی نیروهای نظامی در تحقق تمدن نوین اسلامی اظهار داشت: قدرت و توان نظامی و بازدارندگی نیروهای مسلح هر روز بیشتر از گذشته می‌شود.

وی اضافه کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی امروز در تولید تجهیزات و فناوری پرتوان و در عرصه خدمت رسانی پرانرژی و در صحنه است.

جانشین پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی بیان کرد: امنیت امروز مهمترین مولفه‌ای است که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی آن را در بالاترین سطح خود به ارمغان آورده است.

وی اضافه کرد: دشمن بعثی به امید تجزیه و الحاق بخش‌هایی از خاک مقدس ایران، تجاوز به ایران را آغاز کرد، اما با مجاهدت و فداکاری ملت ایران شکست خورد و به نتیجه نرسید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها