حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کوه چنار گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای مرور فرهنگ ایثار و مقاومت و یادآوری دلاوری‌های مردم در جنگ نابرابر و ناخواسته است که به کشورمان تحمیل شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۴۵
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ روح اله خلیلی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان داشت: شهرستان کوهچنار یکی از مناطقی است که در دوران جنگ تحمیلی رزمندگان، ایثارگران و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

فرمانده سپاه کوه چنار اظهار داشت: در این هفته دفاع مقدس به یاد آن ایثارگری های رزمندگان و شهدا برنامه های مختلفی بر اساس دستورالعمل های ارسال شده، در قالب جدول هفتگی پیش بینی و اجرا خواهد شد .

وی ادامه داد: تلاش می شود هر پایگاه مقاومت حداقل یک برنامه شاخص اجرا نماید تا در سرتاسر شهرستان شاهد اجرای برنامه های گرامی داشت هفته دفاع مقدس باشیم.

سرهنگ پاسدار خلیلی افزود: فضاسازی با محتوای فرهنگی، بروز رسانی بیلبرد های منطقه با موضوع جهاد و شهادت، اجرای اردوهای جهادی سلامت، برگزاری برنامه های مشترک با دستگاه های اجرایی، تجلیل از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و خانواده شهدا با همکاری فرمانداری و ادارات شهرستان از جمله برنامه های شاخص است.

وی اظهار داشت: اجرای طرح کمک مومنانه، میقات صالحین، افتتاح نمایشگاه جشنواره اسوه و اقتصاد مقاومتی، نواختن زنگ هفته دوران دفاع مقدس در مدرسه، نشست بصیرتی با موضوع استکبار ستیزی، شرکت در نماز جمعه، سرکشی و دیدار از رزمندگان دوران دفاع مقدس، خدمات بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم و همایش نقش زنان در دوران مختلف انقلاب و .... از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان است.

برگزاری میز خدمت، یادواره شهدا توزیع بسته های لوازم التحریر، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری شبی با شهدا، برگزاری همایش سربازان، غبار روبی مزار شهدا و ... را نیز می توان از دیگر برنامه های این هفته خواند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین