حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
«مصطفی شیری» یکی از جوانان موفق استان مرکزی است که در عرصه پرورش محصولات گلخانه‌ای با درک شرایط کشور وارد جنگ اقتصادی شده و توانسته در این بین پیوند میان دانشگاه و تولید را به منصه ظهور رساند.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۶۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ یکی از ویژگی‌های اقتصاد مقاومتی تکیه‌بر توانمندی داخلی و تولید است، مقام معظم رهبری در اردیبهشت ۹۴ دراین‌باره فرمودند «حل مشکلات مجموعه اقتصادی کشور را در درون کشور باید پیدا کرد؛ ستون فقرات هم عبارت است از تولید؛ ستون فقرات اقتصاد مقاومتی که ما عرض کردیم، عبارت است از تقویت تولید داخلی». 
توجه به توانمندی و ظرفیت هر منطقه و تعریف پروژه‌های تولیدی یکی از راهکارهای مسئولین برای تحقق اقتصاد مقاومتی است و این راهکار مهم باید جدی گرفته شود.
در این‌ بین جوانان به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه‌های کشور باید بیش از همه ظرفیت‌ها موردتوجه و حمایت قرار بگیرند. کم نیستند جوانانی که با درک شرایط اقتصادی کشور وارد این جنگ اقتصادی شده و با درک شرایط به دنبال کمک به کشور هستند.
پرورش گل و گیاه یکی از بخش‌هایی است که خواهان زیادی داشته و با توجه به وجود منابع آب و خاک مستعد شهرستان تفرش می‌توان اقتصاد مقاومتی را با اجرای آن تحقق بخشید، مانند کاری که «مصطفی شیری» با پیوند جبهه علمی به جبهه اقتصادی در تفرش انجام داده است.
این جوان موفق در عرصه پرورش محصولات گلخانه‌ای با درک شرایط کشور وارد جنگ اقتصادی شده و توانسته در این بین پیوند میان دانشگاه و تولید را به منصه ظهور رساند.
 
 
ارسال نظرات