حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) گفت: هزار و ۳۰۰ گروه جهادی در زمینه‌های مختلف در استان قم مشغول زدودن محرومیت از چهره استان هستند.
کد خبر: ۹۵۵۵۶۱۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) در مراسم آغاز رزمایش جهادگران فاطمی ۳ گفت: در این رزمایش قرار است تا ۳۵۰ گروه جهادی در بخش‌های مختلف خدمات خود را در محور‌های محرومیت زدایی، کشاورزی، خدمات بهداشت و درمان آسیب‌های اجتماعی، عمران و اقتصاد مقاومتی به مدت یک هفته در استان قم صورت دهند.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) اظهار داشت: آب رسانی به ۲۰ روستا، اجرای آسفالت روستایی و مشارکت بسیج سازندگی در ساخت ۲ هزار واحد مسکن نهضت ملی مسکن از مهمترین برنامه‌هایی است که در هفته بسیج امسال، اجرای آن آغاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۲۵۰۰ سری جهیزیه تحویل زوج‌های جوان کم برخوردار و نو عروسان شده است: امسال نیز تاکنون ۲۵۰ سری جهیزیه تحویل داده شده که این موضوع تا پایان سال نیز ادامه خواهد یافت.

سازماندهی هزار و ۳۰۰ گروه جهادی در استان قم

سردار موحد با اشاره به اجرای طرح‌های اشتغالزایی نیز اظهار کرد: امسال تاکنون ۷۰۰ فقره تسهیلات به ارزش ۹۴ میلیارد تومان در موضوع اشتغالزایی اختصاص یافته است.

فرمانده سپاه قم اختصاص مکان نمایشگاه دائمی برای فروش محصولات مشاغل خانگی را ضروری برشمرد و افزود: ایجاد نمایشگاه دائمی برای فروش محصولات مشاغل خانگی به کمک مسئولان استانی نیاز دارد و از مسئولان استانی درخواست داریم تا مکانی برای نمایشگاه دائمی و فروش محصولات مشاغل خانگی اختصاص یابد تا مشکل فروش این دسته افراد رفع شود.

فرمانده سپاه امام علی ابن بی‌طالب(ع) خاطرنشان کرد: جهاد خدمت، جهاد تبیین و امید آفرینی از اولویت‌های بسیج هستند که این موارد در اولویت‌های مهم اجرایی برنامه‌های بسیج در استان قرار دارند.

سازماندهی هزار و ۳۰۰ گروه جهادی در استان قم

سازماندهی هزار و ۳۰۰ گروه جهادی در استان قم

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها