خبرهای داغ:
سریال «ترور» که به بخشی از مجاهدت‌های حاج قاسم سلیمانی می‌پردازد از ۱۴ یا ۱۵ دی‌ماه پخش خود را همزمان با سالگرد شهادت این سردار شهید آغاز خواهد کرد.
کد خبر: ۹۵۶۶۰۸۴
|
۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹

مراحل پایانی سریال حاج قاسم سلیمانی

به گزارش خبرگزاری بسیج، سریال «ترور» روایتی از ماجرای ترور نافرجام حاج قاسم سلیمانی در کرمان را به تصویر می‌کشد. سریالی که از دو سال پیش زمزمه ساخت آن مطرح شد و بالاخره به سرانجام رسید و این روزها مراحل پایانی خودش را طی می‌کند. عوامل سازنده و مدیران تلویزیون پیش از این نوید پخش این سریال را در ایام سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی داده بودند.

سریال حاج قاسم سلیمانی کی پخش می‌شود؟ + فیلم

۱۴ یا ۱۵ دی‌ماه همزمان با سالگرد شهادت سردار دلها

مهدی نقویان رئیس مرکز سیما فیلم از شروع پخش این سریال در ۱۴ یا ۱۵ دی‌ماه همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

سریالی که به‌گفته مجتبی امینی تهیه‌کننده آن، بازیگری نیست که نقش حاج قاسم را بازی کند اما درباره ایدئولوژی و تفکر جهانی حاج قاسم صحبت می‌کند.

ما در ده‌ها فیلمی که ساختیم، قهرمان‌های مختلفی خلق کردیم و مخاطب با آن‌ها همزادپنداری کرد، به آن‌ها علاقه‌مند شده آن‌ها را پذیرفت و پیگیرشان بود؛ اما در کارهایی از جنس «ترور» (با موضوع سردار سلیمانی)، مخاطب قهرمان را می‌شناسد، شما نمی‌توانید او را به مخاطب معرفی کنید چون او را می‌شناسد.»

 

 

رئیس مرکز سیما فیلم همچنین درباره ساخت یک سریال با قالب پرتره و بیوگرافی درباره زندگی حاج قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله با کمک و همراهی مکتب سلیمانی ما شاهد یک سریال کامل بیوگرافی از شهید سپهبد قاسم سلیمانی باشیم.

سالی یک سریال و سینمایی بسازیم هم مخاطب می‌بیند و مسیری که هیچ‌وقت تمام‌شدنی نیست. او همچنین افزود: کاری که برای اولین بار در رسانه جمهوری اسلامی انجام شده است، به مینی‌سریال ۸ قسمتی «ترور» برمی‌گردد که آماده شده است و از ۱۴، ۱۵ دی‌ماه روی آنتن می‌رود.

این فیلم درست است که مستقیم به شخصیت سردار دلها نمی‌پردازد اما در واقع اهمیت سپهبد شهید سلیمانی در منطقه و شجاعت و ذکاوت فرماندهی‌ این سردار بزرگ را در جای جای سریال مطرح می‌کند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین