مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام؛

تجهیز شهربازی پارک کوثر در ایلام با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: وسایل شهربازی پارک کوثر با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل تسهیلات تبصره ۱۸، تجهیز می‌شود.
کد خبر: ۹۵۷۰۰۰۴
|
۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج، فرزاد شریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: وسایل جدید در شهربازی پارک کوثر واقع در شهر ایلام تجهیز و راه‌اندازی می‌شود.

 

 وی افزود: با توجه به پیگیری‌های انجام شده، از محل تسهیلات تبصره ۱۸، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال از بانک توسعه تعاون استان، برای تجهیز شهربازی پارک کوثر در نظر گرفته شده است.

 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام ادامه داد: از جمله وسایلی که در این شهربازی نصب و راه‌اندازی شد، یک چرخ‌وفلک به طول ۳۰ متر بوده است و دستگاه اولیشن یکی از دستگاه‌های غول‌پیکر شهربازی که در حال نصب و راه‌اندازی است.  

 

شریفی خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای اصلی صنعت گردشگری در استان، ماندگاری گردشگران ورودی به استان است که با ایجاد چنین مراکز تفریحی و با نشاط جانبی در مناطقی با ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی این امر محقق می‌شود.

 

وی در پایان گفت: راه‌اندازی مراکز تفریحی و پورشور و نشاط با امکانات، بازی‌ها و تفریحات ویژه در مناطق گردشگرپذیر، بخش مهمی از ظرفیت گردشگر شهری را فعال می‌کند.

 

 این شهربازی با تعامل و همکاری مجموعه میراث‌فرهنگی، شهرداری و بانک توسعه تعاون استان ایلام، راه‌اندازی شده است.

 

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار