احیای «جهاد سازندگی» در روستاهای استان خراسان رضوی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در راستای احیای جهاد سازندگی و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، واحدهای تولیدی نیشابور در قالب معین‌های اقتصاد مقاومتی برای توسعه روستاهای این شهرستان پای کار آمدند.
کد خبر: ۹۵۷۰۸۰۶
|
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵

به گزارش خبرگزاری استان بسیج خراسان رضوی از مشهد، ابوالفضل چمندی اظهار کرد: به منظور عمل‌ نمودن به مسوولیت‌های اجتماعی برای توسعه متوازن و پایدار روستاها در شهرستان نیشابور، ۲۰ تفاهم‌نامه‌ همکاری مشترک بین دولت و بخش خصوصی منعقد شد تا امر توسعه تعدادی از روستاهای این شهرستان آغاز شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه معین‌های اقتصاد مقاومتی در قالب جهاد سازندگی اکنون احیا شده‌اند، ادامه داد: بنگاه‌های اقتصادی در قالب این طرح با هدف ایجاد اشتغال، کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و افزایش نشاط در جوامع روستایی و مناطق محروم، پای کار آمده‌اند.

وی اضافه کرد: بر این اساس ۲۰ واحد اقتصادی و تولیدی در شهرستان نیشابور طی عقد تفاهم‌نامه مشترک با فرمانداری، تایید نهاد اقتصاد مقاومتی و معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی، عهده‌دار امر مقدس ایفای مسوولیت‌های اجتماعی در تعدادی از روستاهای شهرستان نیشابور شدند.

وی یادآور شد: در شهرستان کلات یک تفاهم‌نامه ذیل این طرح منعقد شد و هم‌اکنون نیشابور دومین شهرستان ما در چهارچوب این طرح است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها