خبرهای داغ:

خانواده شهداء، بزرگ‌ترین ایثار و از خودگذشتگی را در حق انقلاب ادا کردند

فرمانده انتظامی خوزستان در دیدار با خانواده‌های شهدا گفت: خانواده معزز شهداء، بزرگ‌ترین ایثار و از خودگذشتگی را در حق انقلاب ادا کرده‌اند.
کد خبر: ۹۵۷۱۳۲۹
|
۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان سردار سید محمود میرفیضی به همراه سردار حاجتی رئیس حفظ آثار و نشر دفاع مقدس در دیدار با خانواده شهیدان حمید عبدالهی لرستانی و ابراهیم حردانی عموری در شهرستان اهواز ضمن تقدیر از صبر و استقامت خانواده‌های معزز شهدا بر اهمیت ادامه راه و منش شهید و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: شهیدان نه تنها مایه افتخار خانواده‌هایشان هستند بلکه یک ملت به عظمت و بزرگی مقام شهدا می‌بالند.

او شهادت را بالاترین پاداش در راه دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی دانست و گفت: ایران اسلامی، اقتدار، عزت و سربلندی خود را مدیون خون شهداء می‌داند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان آرامش حاکم در جامعه را مدیون رشادت و از خود گذشتگی شهدا دانست و ادامه داد: حضور در کنار خانواده معزز شهدا ادای دین به مقام والای شهدا و توفیق الهی برای مسئولان و خدمتگزاران نظام است.

سردار میرفیضی گفت: خانواده معزز شهداء، بزرگ‌ترین ایثار و از خودگذشتگی را در حق انقلاب ادا کرده اند و تجلیل و تکریم از این عزیزان، بر همگان واجب است

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار