خبرهای داغ:
رئیس دانشگاه فرهنگیان خوزستان گفت :شرکت فرهنگیان در انتخابات، در جهت کمک به نظام تعلیم و تربیت است.
کد خبر: ۹۵۷۹۴۲۴
|
۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، رئیس دانشگاه فرهنگیان خوزستان گفت: شرکت فرهنگیان، دانشجومعلمان و آموزش و پرورشی‌ها در انتخابات، در جهت کمک به نظام تعلیم و تربیت خواهد بود و با توجه به اینکه نظام تعلیم و تربیت، سازنده بخش‌های مختلفی از جمله اقتصاد، سیاست، فرهنگ، خانواده و... است بنابراین نقش ما در انتخابات بسیار بیشتر و پراهمیت‌تر خواهد بود.

دکتر مسعود صالحی‌شبلیزی با اشاره به اهمیت شرکت دانشگاهیان و فرهنگیان در انتخابات، اظهار کرد: انتخابات به معنای انتخاب و دخالت افراد در سرنوشت خود، آینده کشور و تصمیم‌گیری‌های مهم از جمله تعیین بودجه و اولویت‌های کشور است.

وی با تاکید بر اینکه معلمان و دانشجومعلمان باید دانش‌آموزان رای اولی را به رای دادن تشویق کنند، افزود: اگر همه در انتخابات شرکت کنند قطعا در ارتقای وجهه نظام در خارج از کشور موثر است و قدرت و پایداری نظام و همراهی مردم با نظام دیده می‌شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان خوزستان با اشاره به تاثیر انتخابات در بعد داخلی نیز گفت: وقتی قرار است مساله‌ای مانند تعیین اولویت‌های بودجه در مجلس مطرح شود، شرکت ما آموزش و پرورشی‌ها به هدایت کردن این اولویت‌ها در جهت بهبود وضعیت آموزش و پرورش کمک خواهد کرد.

صالحی‌شبلیزی افزود: شرکت فرهنگیان، دانشجومعلمان و آموزش و پرورشی‌ها در انتخابات، در جهت کمک به نظام تعلیم و تربیت خواهد بود. با توجه به اینکه نظام تعلیم و تربیت، سازنده بخش‌های مختلفی از جمله اقتصاد، سیاست، فرهنگ، خانواده و... است بنابراین نقش ما در انتخابات بسیار بیشتر و پراهمیت‌تر خواهد بود.

وی عنوان کرد: مجلسی که با همکاری فرهنگیان، دانشجومعلمان و دانش‌آموزان، ساخته می‌شود، نگاه قدرتمندانه‌تری نسبت به آموزش و پرورش خواهد داشت و آموزش برای آن در اولویت خواهد بود. در این صورت، آموزش در اولویت اول کاری قرار می‌گیرد و مجلس در هدایت بودجه، ماموریت‌دهی، تدوین کتب، استخدامی، سرمایه و هزینه‌ها نیز به آموزش و پرورش کمک خواهد کرد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان خوزستان گفت: اولویت اول ما در دانشگاه فرهنگیان خوزستان، تشکیل دانشگاه جامع و پرداختن به مسائل فرهنگی است؛ وقتی اینها اولویت کاری است تلاش می‌کنیم که در این راستا نیز حرکت کنیم به این منظور محلی برای احداث دانشگاه جامع در نظر گرفته شد و در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی نیز دانشجویان به اردو‌های فرهنگی مذهبی اعزام شدند و نیرو‌های توانمند دانشگاه در جهت این دو ماموریت حرکت می‌کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها