نماینده مجلس خبرگان رهبری در کردستان گفت: جنایت‌های غیر انسانی و غیر اخلاقی که صهیونیست‌ها علیه زنان و مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه انجام می‌دهند از نظر هر مسلمانی محکوم است و این خود نشان از شکست صهیونیست‌ها است.
کد خبر: ۹۵۸۷۵۰۲
|
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۲

ماموستا فایق رستمی نماینده مجلس خبرگان رهبری در کردستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، اظهار داشت: این جنایت‌های غیر انسانی و غیر اخلاقی که صهیونیست‌ها انجام می‌دهند از نظر هر مسلمانی محکوم است و این خود نشان از شکست صهیونیست‌ها است.

وی گفت: برای این‌که صهیونیست‌ها ادعا می‌کردند از نظر امنیتی و اطلاعاتی در یک موقعیت بالایی قرار دارند ولی طوفان الاقصی نشان داد که اینها واقعا یک بیت عنکبوت و یک خانه پوشالی‌اند و هیچ توانایی و ظرفیتی ندارند و همین رو سیاهی آنان و روشن شدن چهره واقعی آنان به جهان باعث شد تا دست به هر جنایتی علیه مردم مظلوم غزه بزنند.

وی افزود: امروز تمام جنایت‌هایی که علیه مسلمانان شاهد آن هستیم به این خاطر است که اسرائیل در صدد انتقام از جبهه مقاومت است.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان بیان داشت: سکوت جوامع بین‌المللی به موضوع خشونت رژیم صهیونیستی علیه زنان و دختران فلسطینی در نوار غزه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

ماموستا رستمی افزود: اعمال اشکال مختلف خشونت جنسی علیه زنان فلسطینی همواره یکی از عناصر تلاش‌های رژیم استعماری و شهرک‌نشین صهیونیست برای نابودی و حذف فلسطینیان از سرزمین‌هایشان بوده است و تجاوز و کشتار زنان فلسطینی یکی از جنبه‌های اصلی قتل‌عام‌ها و اخراج‌های سیستماتیک فلسطینی‌ها از سوی رژیم صهیونیستی بوده و است.

وی از تمام مردم مسلمان جهان بخصوص مردم استان کردستان خواست تا در روز قدس آخرین هفته ماه مبارک رمضان علیه این شیطان و جنایتکار بزرگ به خیابانها بیایند و علیه این دشمن بزرگ ندای انزجار و بیزاری و دفاع از مردم بی‌پناه فلسطین را سر دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات