مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام؛

۳ هزار و ۵۲۱ پروانه ساخت واحد در ایلام صادر می شود

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: با اشاره به اینکه در سال جاری بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ساخت بیش از سه هزار و ۷۷۸ واحد مسکن ملی در ایلام در دست اقدام است، گفت: تا کنون پروانه ساخت سه هزار و ۵۲۱ واحد اخذ شده و پروانه ۲۲۸ واحد نیز در حال صدور است.
کد خبر: ۹۵۹۰۰۶۲
|
۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، حبیب‌الله محبی صبح امروز در نشست شورای تأمین مسکن ایلام، اظهار کرد: سهمیه ایلام از طرح ملی نهضت مسکن بیش از ۳۲ هزار واحد است.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام افزود: تعداد کل سهمیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام در طرح نهضت ملی مسکن ۱۲ هزار و ۸۸۹ واحد در بازه زمانی چهار سال است.

 

 محبی با بیان اینکه در سال جاری بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ساخت بیش از سه هزار و ۷۷8 واحد مسکن ملی در ایلام در دست اقدام است، افزود: تا کنون پروانه ساخت سه هزار و ۵۲۱ واحد اخذ شده و پروانه ۲۲۸ واحد نیز در حال صدور است.

 

وی یادآور شد: این واحدهای مسکونی در شهرستان‌های ایلام، دره شهر، ایوان، آبدانان، سرابله، بدره، ملکشاهی و لومار است.

 

 محبی بیان کرد: یکی از نیازهای مهم بهره‌برداری از واحدهای مسکونی تأمین و اجرای زیرساخت‌های موردنیاز از جمله آب، برق و گاز است که باید دستگاه‌های اجرایی مرتبط همکاری و تلاش مضاعف برای فراهم‌کردن زیرساخت‌های موردنیاز داشته باشند.

 

 وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که بهره‌برداری این واحدهای مسکونی در نیمه اول سال ۱۴۰۴ محقق و تحویل متقاضیان شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار