مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام گفت؛

نصب ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع تابلو اطلاعاتی در ایلام

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام گفت: طی سال گذشته در سطح راه‌های ایلام دو هزار و ۲۰۰ مترمربع تابلو اطلاعاتی نصب شده است.
کد خبر: ۹۵۹۰۹۰۴
|
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۸

به گزارش خبرگزاری بسیج، سیدزاهدین چشمه خاور صبح امروز در جمع اصحاب رسانه ایلام، اظهار کرد: خط‌کشی و نقوش ترافیکی از ملزومات مهم ایمنی جاده‌ای است که در کاهش حوادث، تسهیل سفرهای برون‌شهری و انتقال پیام‌های اطلاعاتی، هشداری و بصری به کاربران و رانندگان نقشی مهم و ارزنده‌ای دارد.

 

 مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام با اشاره به اقدامات این اداره کل در سال گذشته یادآور شد: در این بازه زمانی نزدیک به ۴۹/۸ کیلومتر روشنایی تونل‌ها، ۱۹۵ چشمک‌زن، ۸۰ هزار و ۱۱۶ عدد نصب تابلو و علائم ایمنی انجام شده است.

 

وی یادآور شد: نصب دو هزار و ۲۰۰ مترمربع تابلو اطلاعاتی، ۹ برج نوری و ۱۱۸ عدد ایمن‌سازی سر گاردریل پل و دماغه طی سال گذشته در سطح راه‌های ایلام انجام شده است.

 

 چشمه خاور بیان کرد: عملیات اجرایی یک هزار و ۸۹۶ تن لکه‌گیری راه‌ها و ۲۳۷ کیلومتر درزگیری از دیگر اقدامات در حوزه راه‌های ایلام بوده است.

 

 مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام اضافه کرد: راه‌های ارتباطی شهرستان ایلام به‌عنوان مرکز استان به دلیل تردد زائران عتبات‌عالیات و کنگره عظیم اربعین از اهمیت خاصی برخوردار است و در برخی از ایام سال از راه‌های پرترافیک محسوب می‌شود که این امر اهمیت راه‌ها را افزایش داده و موقعیت خاصی را از نظر وضعیت حمل‌ونقل جاده‌ای پدید آورده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار