خبرهای داغ:
سرهنگ فارسی خبر داد

اعلام محدودیت‌های ترافیکی عید فطر در همدان

همدان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از محدودیت‌های ترافیکی شهر همدان در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر نماز عید سعید فطر خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۰۹۳۶
|
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سرهنگ ابراهیم فارسی محدودیت‌های ترافیکی شهر همدان را در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر نماز عید سعید فطر اعلام و اظهار کرد: امسال نماز عید فطر در حسینیه امام خمینی(ره) شهر همدان برگزار و محدودیت‌های پلیس در مسیرهای مجاور این محل اعمال می‌شود.

وی افزود: بر این اساس تردد خودروها به سمت حسینیه امام خمینی(ره) در خیابان پاسداران از سمت میدان شریعتی، بلوار کاشانی کوچه جلالی، ابتدای بلوار زمانی و منطقه جوادیه ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان ادامه داد: توقف خودرو در مسیرهای یاد شده ممنوع است و اجازه توقف و تردد در این مسیرها داده نمی‌شود.

وی اضافه کرد: تیم‌های پلیس راه از امشب نسبت به قرار دادن موانع فیزیکی در این مسیرها اقدام کرده و ممنوعیت از ساعت پنج صبح تا پایان اقامه نماز عیدسعید فطر اعمال می‌شود.

فارسی با بیان اینکه رانندگان از مسیرهای جایگزین برای تردد استفاده کنند، گفت: نمازگزاران از آوردن خودروهای شخصی امتناع و از ناوگان عمومی برای عزیمت به محل برپایی نماز استفاده و پلیس راهور را در اجرای ماموریت محوله یاری کنند.

به گزارش بسیج؛ نماز عید سعید فطر به امامت آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح روز عید فطر در حسینیه امام خمینی(ره) اقامه می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار