مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام مطرح کرد:

۴ هزار کیلومتر راه‌های ایلام خط کشی شد

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام گفت: بیش از چهار هزار کیلومتر راه‌های ایلام خط‌کشی‌شده است.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۵۹
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج، سید زاهدین چشمه خاور  اظهار کرد: بیش از چهارهزار کیلومتر راه‌های ایلام خط‌کشی‌شده که در راستای ارتقای ایمنی تردد و کاهش تصادفات انجام شده، گامی مهم در جهت بهبود زیرساخت‌های حمل‌ونقل ایلام به شمار می‌رود.

 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام با اشاره به اهمیت خط‌کشی و نقوش ترافیکی در جاده‌ها، افزود: این امر نقش مهمی در کاهش حوادث، تسهیل سفرهای برون‌شهری و انتقال پیام‌های اطلاعاتی، هشداری و بصری به رانندگان دارد.

 

 چشمه خاور عنوان کرد: اقدامات اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام در خط‌کشی جاده‌ها، نشان‌دهنده تعهد این اداره کل به ارتقای ایمنی و کیفیت تردد در جاده‌های ایلام است و این اقدامات بدون شک در کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای و همچنین رفاه حال زائران و مسافران عبوری از این استان مؤثر خواهد بود.

 

 وی با اشاره به اقدامات این اداره کل در سال گذشته یادآور شد: در این بازه زمانی نزدیک به ۴۹/۸ کیلومتر روشنایی تونل‌ها، ۱۹۵ چراغ چشمک‌زن، ۸۰ هزار و ۱۱۶ عدد نصب تابلو و علائم ایمنی انجام شده است.

 

 

 مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام ادامه داد: نصب دو هزار و ۲۰۰ مترمربع تابلو اطلاعاتی، ۹ برج نوری و ۱۱۸ عدد ایمن‌سازی سر گاردریل پل و دماغه طی سال گذشته در سطح راه‌های ایلام انجام شده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار