مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام؛

نیاز روستای ریکا به ۳ هزار و ۶۰۰ متر توسعه شبکه آب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با اشاره به اینکه روستای ریکا نیاز به سه هزار و ۶۰۰ متر توسعه شبکه دارد، گفت: باهمت پرسنل زحمت‌کش آبفای صالح‌آباد، یک هزار و ۱۵۰ متر از آن اجرا شده است.
کد خبر: ۹۵۹۷۶۴۸
|
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج،محمد محمدی اظهار کرد: این شرکت باهدف پایداری و ساماندهی توزیع آب شرب در شبکه آبرسانی و افزایش کمی و کیفی فشار آب، اقدام به لوله‌گذاری و توسعه شبکه به طول ۵۰۰ متر با لوله پلی‌اتیلن به قطر ۱۱۰ میلی‌متر در روستای "ریکا" به‌صورت امانی، توسط پرسنل اداره آبفای بخش صالح‌آباد کرد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با بیان اینکه این عملیات موجب افزایش رضایتمندی مردم و ارتقای سطح خدمات‌رسانی خواهد شد، تأکید کرد: با این اقدام مشکل کم‌آبی ۲۰ خانوار مرتفع، تعداد ۱۰ انشعاب استانداردسازی و امکان واگذاری ۷۰ مورد انشعاب جدید فراهم شد.

 

وی بیان کرد: روستای ریکا نیاز به سه هزار و ۶۰۰ متر توسعه شبکه دارد که باهمت پرسنل زحمت‌کش آبفای صالح‌آباد، یک هزار و ۱۵۰ متر از آن اجرا شده است.

 

 محمدی با بیان اینکه روستای ریکا ۲۲۸ مشترک آب دارد، یادآور شد: در صورت تأمین اعتبار مناسب ۲ هزار و ۴۵۰ متر توسعه شبکه باقی‌مانده اجرایی خواهد شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار