خبرهای داغ:
آهکی خبر داد

بهسازی و روکش آسفالت ۲۰۰ کیلومتر از راه‌های استان همدان

همدان-مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان همدان از اجرای ۲۰۰ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت در راه‌های شریانی، اصلی، فرعی و روستایی استان با فعالیت ۱۵ اکیپ تا پایان سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۹۶۰۰۲۵۰
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۷

مهرداد آهکی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار کرد: هدفگذاری ما در سال گذشته اجرای ۲۲۰ کیلومتر بهسازی رویه و روکش آسفالت بود که با پیگیری‌های مستمر و جذب به موقع اعتبارات و قیر مورد نیاز، ۵۰۴ کیلومتر از راه‌های ارتباطی استان همدان را با افزایش ۱۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ توانستیم بهسازی و روکش آسفالت کنیم.

وی تصریح کرد: امسال نیز هدفگذاری ما اجرای ۲۰۰ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت در محورهای موصلاتی استان است، امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات ملی و استانی بتوانیم بیش از عملکرد سال گذشته در راه‌های شریانی، اصلی، فرعی و روستایی همدان بهسازی رویه و روکش آسفالت انجام دهیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به زمستان زودرس و محدود بودن فصل کاری در استان همدان گفت: عملیات اجرایی ۲۰۰ کیلومتر بهسازی رویه و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی همدان با فعالیت ۱۵ اکیپ به زودی آغاز می‌شود.

وی یادآور شد: استان همدان دارای ۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع راه است که ۲ هزار و ۷۰۰ کیلومتر آن راه روستایی آسفالته، یک هزار و ۳۰۰ کیلومتر راه اصلی، ۸۵ کیلومتر آزادراه و ۶۰۰ کیلومتر نیز بزرگراه است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار