بسیجیان اصناف مشهد پای کار همشهری های آسیب دیده آمدند

به همت سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی، تعدادی از روسای اتحادیه‌های اصناف مشهد مقدس برای کمک به سیل زدگان و تامین اقلام مورد نیازشان آستین بالا زدند.
کد خبر: ۹۶۰۰۳۱۷
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان‌رضوی از مشهدمقدس به نقل از روابط عمومی سپاه امام رضا علیه‌السلام، به همت سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی، تعدادی از روسای اتحادیه‌های اصناف مشهد مقدس برای کمک به سیل زدگان و تامین اقلام مورد نیازشان آستین بالا زدند

در تفاهمنامه ای که به امضای فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیل مشهد و مسئول سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی با حضور رؤسای برخی از اتحادیه‌های اصناف مشهد به امضا رسید، اتحادیه های لوازم خانگی قنادان و املاک متعهد به تامین ۱۰ دستگاه یخچال و ۶ سری جهیزیه کامل شدند و همچنین با در اختیار قرار دادن ۱۰ باب منزل مسکونی به مدت ۳ ماه به صورت رایگان برای خانواده هایی که منازل آنها شرایط اسکان را ندارند، اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش تامین ۳۰۰ تخته پتو، ۱۳۰ متر موکت، تعمیر ۵ دستگاه خودرو، اهدای ۲۱۰ جفت کفش، ۱۳۰ بسته غذایی برای مصرف یک‌ماه، سیمان و گچ، بسته های بهداشتی و... از جمله تعهدات اصناف حاضر در جلسه‌یِ امضایِ این تفاهنمامه بودند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها