دبیر اجرایی کنگره شهدای البرز:

اهتمام جمعی دستگاه‌ها در برگزاری شایسته کنگره شهدا ضروری است

دبیر اجرایی کنگره شهدای البرز با تاکید بر اینکه کنگره شهدای استان البرز، باید در شأن شهدا برگزارشود، گفت: اهتمام جمعی دستگاه‌ها در برگزاری شایسته کنگره شهدا ضروری است.
کد خبر: ۹۶۰۰۳۱۹
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۳

پاسدار داوود پاشایی دبیر کنگره شهدای استان البرز در گفتگو با خبرگزاری بسیج از البرز، اظهار داشت: کنگره شهدا تنها یک همایش یا اجلاسیه ساده نیست بلکه بزرگترین رویداد فرهنگی معنوی هراستان است که هر پنج سال یک بار در صورتی که شرایط برگزاری کنگره مهیا شود و رهبر معظم انقلاب این شرایط را مناسب شأن شهدا تشخیص دهند، امکان برگزاری می‌یابد.

دبیر اجرایی کنگره شهدای البرز:اهتمام جمعی دستگاه‌ها در برگزاری شایسته کنگره شهدا ضروری است
وی با بیان اینکه کنگره شهدای استان البرز درسال آینده برگزارخواهد شد، افزود:هنوز تاریخ دقیقی جهت برگزاری کنگره مشخص نشده، اما در حال حاضر نسبت به تشکیل بیست کمیته و تشکیل جلسات گسترده در جهت پیش برد امور کنگره شهدا اقدام شده است.


دبیر اجرایی کنگره شهدا البرز با تاکید بر اینکه کنگره شهدا بایددر ابعاد گوناگون جامعه را متأثر سازد، تصریح کرد:کنگره شهدا بایدبه جریان سازی فرهنگی، نهادینه شدن گفتمان شهداو انتقال معارف شهدا به نسل جوان منجر شودو در کنگره شهدا و کمیته‌های ذیل آن برنامه ریزی گسترده‌ای در این زمینه شکل گرفته است.


پاشایی با اشاره به اینکه جهت برگزاری کنگره‌ای در شأن شهدا نیازمند اهتمام و تعامل همه دستگاه‌ها است، افزود:ستاد کنگره شهدا به عنوان نهادی تسهیل‌گر می‌کوشد از تمام ظرفیت‌های استان البرز در جهت شاد کردن دل رهبر معظم انقلاب و برگزاری کنگره‌ای در شأن و منزلت شهدای این استان بهره بگیرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار