استاندار مرکزی شهادت رئیس جمهور را تسلیت گفت

استاندار مرکزی طی پیامی شهادت رئیس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت.
کد خبر: ۹۶۰۰۴۴۷
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ فرزاد مخلص‌الائمه استاندار مرکزی طی پیامی شهادت رئیس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

حادثه‌ی دلخراش و غم‌بار سقوط بالگرد و شهادت خادم‌الرضا (ع) رئیس جمهور خدوم و انقلابی، حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، استاندار و همراهانشان، مایه تألم و تأثر شدید گردید.

حضرت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور محترم و مغتنم که نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی (ره) بود، همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا و خدمت به مردم گذراند و پاداش سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های خدمت و تلاش بی وقفه‌ی ایشان، چیزی جز نائل آمدن به فیض عظیم شهادت نبود.

اینجانب به‌واسطه‌ی افتخار سال‌های متمادی شاگردی شهید عزیز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، شهادت می‌دهم که عدالت‌طلبی، ولایتمداری، اخلاص، تواضع و شوق خدمتگزاری به مردم و توجه به محرومین مهم‌ترین ویژگی ایشان در تمام طول عمر با برکتشان بود؛ او همواره به خادمی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) افتخار می‌کرد و قرار گرفتن در جایگاه‌ها و مسئولیت‌های عالی هیچ‌گاه باعث دگرگونی روحیات انقلابی و مردم‌داری این مجاهد خدمتگزار نشد.

اینجانب این شهادت بزرگ در مسیر خدمت را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه، حضرت امام خامنه‌ای، ملت شریف ایران، مظلومین و آزادگان جهان و خاصه خانواده‌های معزز ایشان تسلیت عرض می‌کنم و برای روح متعالی این شهدای عظیم‌الشأن، رحمت و علو درجات را از درگاه خداوند رحمان مسالت می‌کنم.
هر چند این داغ و ضایعه جانگداز بر دل ملت شریف ایران و امت اسلام سنگینی می‌کند، اما با عروج این خادم جمهور، به حول و قوه‌ی الهی مسیر پیشرفت و خدمت بی‌وقفه استمرار خواهد داشت و آن‌چنان که رهبر معظم انقلاب فرمودند هیچ اختلالی در کار کشور به‌وجود نمی‌آید.

بدون تردید ملت قدرشناس ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام، سیدالشهدای خدمت "حضرت آیت الله رئیسی" و همراهان ایشان به‌ویژه خادمان صدیق مردم "دکتر حسین امیرعبدالهیان" وزیر صهیونیسم‌ستیز و انقلابی امور خارجه، "آیت الله آل هاشم" امام جمعه مردمی و ساده‌زیست تبریز و دوست عزیزم "دکتر مالک رحمتی" استاندار جهادی آذربایجان شرقی و برادر عزیز "سردار سیدمهدی موسوی" را بزرگ خواهند داشت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار