امام‌جمعه ایلام؛

ماندگاری نام آیت‌الله رئیسی به‌عنوان سید شهدای خدمت

امام جمعه ایلام با بیان اینکه خداوند متعال این شهید راه خدمت را برگزید و نامش به‌عنوان سید شهدای خدمت در ایران اسلامی ماندگار شد، گفت: آیت‌الله رئیسی فصل نوینی از خدمت به مردم را در کشور ایجاد کرد و به یادگار گذاشت، با حفظ عزت و کرامت در خدمت مردم بود و برای اشتغال و ازدواج جوانان کارکرد.
کد خبر: ۹۶۰۰۶۱۱
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت‌الاسلام والمسلمیناله نور کریمی تبارظهر امروز در آیین بزرگداشت شهادت خادم‌الرضا (ع)، رئیس‌جمهور فقید"آیت‌الله رئیسی" و هیئت همراه اظهار کرد: برای مردان خدا، شهادت آرزویی دیرینه است و انقلاب اسلامی با خون شهدای گران‌قدر، رشد و گسترش پیدا کرده و امروز آثار و تأثیرگذاری انقلاب را به برکت خون شهدا در دنیا می‌بینیم.

 

امام‌جمعه ایلام با بیان اینکه امروز به برکت خون شهدا، شعارهای انقلاب اسلامی بر زبان کسانی جاری می‌شود که پدران آن‌ها بر ملت ما و مسلمانان جهان، ظلم و ستم می‌کردند، افزود: شهیدان رجایی و باهنر در راه خدمت صادقانه جانشان را فدا کردند و امروز نامشان ماندگار است، با شهادت شهید بهشتی و ۷۲ یار مظلومش، خط نفاق برملا و آنچه در درون داشتند آشکار شد و بر خلاف همه توطئه‌ها، مسیر انقلاب اسلامی همچنان تداوم پیدا کرد.

 

وی بیان کرد: شهید حاج‌قاسم سلیمانی به‌عنوان اسوه و الگو در جبهه مقاومت قدم گذاشت و برای آزادی قدس از چنگ رژیم کودک‌کش و نجات مستضعفان جهان تلاش کرد، شهید جبهه مقاومت شد و امروز سیدی از سلاله پاک فاطمه زهرا (س)، کسی که با صدق و اخلاص وارد میدان شد تا محرومیت‌زدایی کند، دیپلماسی خارجی را عزت و اقتدار ببخشد، برای محرومان جامعه قدمی بردارد، برای فعال‌کردن کارخانه‌های تعطیل شده گام بردارد و برای تعالی کشور تلاش کند.

 

کریمی تبار یادآور شد: رئیس‌جمهور شهید، آنچه گفت و وعده داد، تلاش کرد که عمل کند، از مردم، برای مردم و در کنار مردم بود، رخت خدمت را به تن کرد و عاشقانه استان به استان، شهر به شهر و دیار به دیار، شب روز خود را فدای اعتلای کشور و مردم کرد.

 

 وی با بیان اینکه مردم ایلام منتظر شنیدن خبر سفر دوم خادم ملت به این استان بودند تا کارگاه‌های تعطیل شده، راه‌اندازی و راه‌های مواصلاتی ایلام تقویت شود، افزود: مشیت الهی بر این شد که در روز میلاد امام رضا (ع) خبر شهادت خادمش را بشنویم و بر سفره تنعم ثامن الحج (ع) عندربهم یرزقون شود.

 

 امام‌جمعه ایلام ابراز کرد: تاریخ گواهی خواهد داد که سید شهدای خدمت، چگونه پرچم اقتدار جمهوری اسلامی را در دنیا برافراشته کرد و با تبعیت از ولایت‌فقیه نام ایران اسلامی به‌عنوان پیام‌آور رهایی‌بخش مظلومان جهان در دنیا طنین‌انداز شد و دیپلماسی عزت‌آفرین را در دنیا مطرح کرد.

کریمی تبار با اشاره به اینکه مظلومان جهان بدانند که راه این شهید خدمت ادامه دارد، افزود: امروز استکبار جهانی بداند در برابر عزت و اقتدار جمهوری اسلامی که در خط رهبری عمل می‌کند قدرت رویارویی ندارد.

 

 وی با بیان اینکه خداوند متعال این شهید راه خدمت را برگزید و نامش به‌عنوان سید شهدای خدمت در ایران اسلامی ماندگار شد، گفت: آیت‌الله رئیسی فصل نوینی از خدمت به مردم را در کشور ایجاد کرد و به یادگار گذاشت، با حفظ عزت و کرامت در خدمت مردم بود و برای اشتغال و ازدواج جوانان کارکرد.

 

 امام‌جمعه ایلام یادآور شد: در سفر ایشان به ایلام در دور اول سفرهای استانی، شاهد سوز دل و دغدغه‌مندی ایشان برای پیگیری مسائل مردم بودم، تا قدمی برای عزت این مردم بردارد.

 

کریمی تبار گفت: امروز دنیا در برابر شهادت این سید خدمت، عکس‌العمل نشان دادند و کشورهای مختلف اعلام عزا کردند، شهادت رئیس‌جمهور مردم دنیا را به حرکت درآورده است و قلب مظلومان و عدالت‌خواهان جهان را متوجه جمهوری اسلامی کرده و اشک‌ها بر چشم‌ها جاری شده است و البته مردم ایران اسلامی قدردان این سید بزرگ و خادم ملت هستند.

 

 وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی ایشان را انتخاب کردند تا طعم خدمت را بچشند و الگویی برای کارگزاران آینده کشور باشد، همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند ایشان رئیس‌جمهور محترم و مغتنم بود، دلسوزی صادقانه و خالصانه داشت و خدمت صادقانه هدف و سرلوحه کارش بود.

 

 

 

 امام‌جمعه ایلام با اشاره به اینکه مردم از ابتدای انقلاب تا کنون حوادث زیادی را تجربه کردند، افزود: درخت تنومند انقلاب اسلامی امروز در جایگاهی قرار دارد که این حوادث نمی‌تواند شاخ‌وبرگ آن را بلرزاند، دشمن بداند انقلاب اسلامی، شکوفاتر از گذشته به‌پیش خواهد رفت و همان‌طور که با شهادت حاج‌قاسم، مسیر و راه او قوی‌تر ادامه پیدا کرد، راه رئیس‌جمهور شهید هم همچنان ادامه خواهد داشت.

 

کریمی تبار گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نمی‌آید، دشمنان تصور نکنند با شهادت رئیس‌جمهور آنها فرصتی پیدا می‌کنند که آسیبی به این ملت و انقلاب بزنند، آنها بدانند که مسیر سازندگی، عزت و حکمت سید شهدای خدمت ادامه پیدا می‌کند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار