انتخابات نمایش قدرت سیاسی مظهر مردم سالاری دینی کشور است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: امروز به طور همزمان در جبهه های فرهنگی ، سیاسی واجتماعی درگیر جنگ شناختی و ترکیبی هستیم و در همه حوزه ها باید آمادگی داشته باشیم.
کد خبر: ۹۶۰۸۷۵۳
|
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۲

انتخابات نمایش قدرت سیاسی  مظهر مردم سالاری دینی کشور است.

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از جوین ؛ محمدامین مرادی در مراسمی که به مناسبت روز ملی اصناف در جمع بازاریان ،کسبه و اصناف در محله ملایجرد شهرستان جوین برگزار شد ضمن عرض  تسلیت شهادت سید الشهدای خدمت اظهار کرد: شهید رئیسی در عمر مبارک خود شهیدانه زندگی کرد او حتی در مناظرات ریاست جمهوری روزه می گرفت و وضو می ساخت تا مبادا حرفی خلاف اخلاق از او صادر نشود.

 وی ادامه داد: امروز  به طور همزمان در جبهه های فرهنگی ، سیاسی واجتماعی درگیر جنگ شناختی و ترکیبی هستیم و در همه حوزه ها باید آمادگی داشته باشیم.

مرادی با توجه به انتخابات پیش رو بیان کرد: مشارکت در انتخابات نمایش قدرت هر کشور است و تامین کننده امنیت در عرصه های مختلف است.و امروز کسی به خودش اجازه نمی دهداز کسی که به آرمان های امام و انقلاب پشت کرده ، حمایت کند. کسانی هستند که به دنبال امیدواری دشمن هستند و ماباید با شرکت خود در انتخابات و دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات  دشمن را نا امید و حماسه دیگری خلق کنیم .

وی با توجه به شکست های پی درپی دشمن اعلام کرد: دشمن در انتخابات ۸تیر چند راهبرد را دنبال می کند: اول اینکه انتخابات برگزار نشود چرا که ایران الگو شده برای سایر کشورها واگر انتخابات برگزار شد مشارکت پایین باشد. دشمن همچنین دنبال فردی غیر انقلابی است تا به کمک او به مقاصد خود برسد و آخرین راهبرد دشمن منزوی کردن انقلاب است.


مرادی در پایان خاطر نشان کرد: کشور ما  به رئیس جمهوری فعال،پرکار ،مومن و متعبد به انقلاب همچون شهید رئیسی نیاز دارد.

 
ارسال نظرات
پر بیننده ها