خبرهای داغ:
مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور:

حضور در انتخابات مانند حضور در دفاع مقدس است

حجت الاسلام والمسلمین محمدی شاهرودی در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهدای خدمت و شهدای هفتم تیر در میامی گفت: در انتخابات مهم و کلیدی باید شرکت کنیم که مانند حضور در دوران دفاع مقدس است و اصل حضور و مشارکت بسیار مهم است و تکلیف قانونی است.
کد خبر: ۹۶۰۹۵۰۶
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین محمود محمدی شاهرودی مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، بعد از ظهر امروز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهدای خدمت و شهدای هفتم تیر و همایش جهاد تبیین در سالن نردین از توابع میامی بیان کرد: انتخابات ریاست جمهوری، لیلة القدر نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه غدیر روز اکمال دین است، افزود: عنصر ولایت و چشیدن طعم ولایت یک نکته کلیدی است. لذا فاطمیه رقم می‌خورد تا غدیر فراموش نشود و حتی عاشورا برای غدیر شکل گرفته است.

حضور در انتخابات مانند حضور در دفاع مقدس است

مسئول سازمان بسیج طلاب کشور همچنین گفت: فرهنگ انتظار یک چشم انداز روشن است و گام دوم انقلاب ما را به ظهور امام زمان خواهد رساند و انقلاب ما بستر ساز ظهور است لذا باید تاکید کرد که نظام جمهوری اسلامی، مولود فرهنگ غدیر است و زیر بنای فرهنگ عاشورا نقش آفرین است.

محمدی شاهرودی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز در اوج قدرت قرار دارد، گفت: به برکت خون شهدا به اوج قدرت رسیده ایم و در پنج سال اخیر مستقیم با ابر قدرت جهان مقابله کردیم.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات اقتدار سیاسی نظام را در دنیا نشان می‌دهد، افزود: در انتخابات مهم و کلیدی باید شرکت کنیم و مانند حضور در دوران دفاع مقدس است از سوی دیگر باید تاکید کرد که اصل حضور و مشارکت بسیار مهم است و تکلیف قانونی است و حضور مردم باعث قدرت نظام جمهوری اسلامی می‌شود.

مسئول سازمان بسیج طلاب با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای کم رنگ کردن حضور مردم و با بیان اینکه حضور مردم مهمترین عنصر امنیت و اقتصاد است، گفت: خصومت آمریکا با کشور ایران از بین نخواهد رفت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها