حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی:

امروز جهاد تبیین از مبنایی‌ترین و ارزشمندترین جهادها است

حاجی صادقی خطاب به اساتید بسیجی دانشگاه‌های کشور گفت: برای آنکه مردم با بصیرت و شجاعت وارد میدان شوند، نیازمند تبیین از سوی شما اساتید دانشگاه‌ها هستیم. امروز جهاد تبیین از مبنایی‌ترین و ارزشمندترین جهادها است.
کد خبر: ۹۶۱۰۵۸۰
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۸

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری  بسیج، حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  امروز در نشست وبیناری که با حضور 300 کانون‌ بسیج اساتید منتخب کشور برگزار شد،با تاکید بر اصل مشارکت، آن را تکلیف ملی و دینی و دارای کارکردهای موثر دانست و گفت: خدا را شاکریم که روز جمعه  شاهد حضور پرشکوه مردم پای صندوق‌های رای بودیم .

وی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مشارکت را موجب ماندگاری، دوام و  قوام نظام دانست و گفت: ستون اصلی قوام نظام و آنچه به عنوان سوخت رسان  نظام شناخته می‌شود حضور مردم است که مایه عزت، عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

حاجی صادقی از اساتید خواست این مولفه‌ها را به خوبی تحلیل نمایند و ضرورت این حضور را تبیین کنند.

وی با اشاره به برخی مشکلات و کاستی‌ها در کشور ، بخشی از آن را متاثر از تحمیل از سوی دشمنان و برخی را مربوط به ضعف مدیریت‌های قبلی دانست و عنوان کرد : با حضور تاثیرگذار و اقتدار آفرین مردم در صحنه مشکلات قابل حل است.

این استاد حوزه و دانشگاه همچنین بر ضرورت مشارکت حداکثری آحاد مردم به عنوان یک تکلیف شرعی و وظیفه ملی تاکید کرد و گفت: اکنون زمان توجیه دلخوری‌ها و گلایه‌ها نیست بلکه زمان همدلی و همزبانی با حضور تاثیرگذار و شایسته همه اقشار پای صندوق‌های رای است .

نماینده ولی فقیه در سپاه  همچنین به ویژگی‌های مهم ریاست جمهور آینده اشاره کرده و خاطرنشان کرد: اعتقاد قلبی به مبانی انقلاب، سربازی ولایت و خادمی ملت مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که منتخب ملت باید از آن برخوردار باشد و همه این ویژگی‌ها را در رئیس جمهور شهید مان مشاهده کردیم.

وی تاکید کرد: امروز زمان عمل و جهاد است و ملت شریف ایران با حضور قوی و مشارکت حداکثری در میدان باشند. اخلاق در متن سیاست و تقوا در متن زندگی و اجتماع باید وجود داشته باشد و مواظبت گردد تهمت‌زنی و کار تخریبی صورت نگیرد چرا که در فرهنگ دینی ما هدف وسیله را توجیه نمی‌کند .

حاجی صادقی خطاب به اساتید بسیجی دانشگاه‌های کشور گفت: برای آنکه مردم با بصیرت و شجاعت وارد میدان شوند، نیازمند تبیین از سوی شما اساتید دانشگاه‌ها هستیم. امروز جهاد تبیین از مبنایی‌ترین و ارزشمندترین جهادها است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان با اشاره به عصبانیت دشمنان از حضور مردم پای صندوق‌های رای گفت: امروز نه تنها هر رای یک مشت بر دهان دشمنان بلکه یک ضربه کاری به بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی در راستای ناکام گذاردن آنان از اهداف پلیدشان است. 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار