افزایش پرواز‌های شرکت هواپیمایی ماهان در ایلام

پرواز‌های شرکت هواپیمایی ماهان در استان ایلام با پیگیری‌های استاندار ایلام به زودی از سر گرفته می‌شود.
کد خبر: ۹۶۱۲۴۰۷
|
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج ایلام،فرودگاه شهدای ایلام با توجه به استقبال مسافران و زائران عراقی که از طریق مرز مهران وارد کشور می‌شوند و همچنین شرکت‌های فعال حوزه‌های نفت و گاز در این استان، از حجم تقاضا‌های بسیاری برای افزایش پرواز‌ها به پایتخت و سایر نقاط کشور برخوردار است.
پیش از این نیز شرکت هواپیمایی قشم ایر نیز ۲ سورتی پرواز برای روز‌های جمعه در خط پروازی ایلام- تهران را برقرار کرده بود.
بر اساس این گزارش با توجه به مذاکرات و پیگیری‌های حسن بهرام‌نیا، استاندار ایلام با مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان، پرواز‌های این شرکت در فرودگاه شهدای ایلام از سر گرفته خواهد شد.
 
بهمن ماه سال گذشته بود که مدیر فرودگاه شهدای ایلام از لغو پرواز‌های شرکت هواپیمایی ماهان از این فرودگاه به مقصد تهران خبر داده بود.
با پیگیری‌های انجام شده، یک سورتی پرواز ماهان در روز‌های پنج شنبه در فرودگاه شهدای ایلام برقرار شد و، اما قرار است با پیگیری‌های بیشتر مسئولان و استاندار ایلام تعداد پرواز‌های این شرکت در استان افزایش یابد.
بر اساس گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی استاندار ایلام، مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان به زودی به منظور انعقاد قرارداد‌های اقتصادی در حوزه کشاورزی به استان ایلام سفر خواهد کرد و از سرگیری پرواز‌های قبلی این شرکت نیز در دستور کار این سفر قرار دارد.
فرودگاه شهدای ایلام ۲۲ سورتی پرواز در طول هفته به مسیر‌های مشهد و تهران دارد.
 
ایران ایر (هما)، زاگرس، قشم ایر و آسمان از شرکت‌های هواپیمایی فعال در فرودگاه شهدای ایلام به شمار می‌روند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار