مثبت سوژه/عرصه‌محور

راه‌اندازی پویش «هر هیئت آزادی یک زندانی» در آذربایجان غربی

پرویز محمدی گفت: با همت سازمان بسیج حقوقدانان آذربایجان غربی، همزمان با سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) پویش «هر هیئت یک زندانی» راه‌اندازی می‌شود.
کد خبر: ۹۶۱۲۸۵۳
|
۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۸

پرویز محمدی، مسئول سازمان بسیج حقوقدا‌نان سپاه شهدای آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، گفت: با همت سازمان بسیج حقوقدانان آذربایجان غربی و اداره کل زندان‌های استان  همزمان با سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) پویش « هر هیئت یک زندانی» با هدف آزادسازی زندانیان معسر مالی که به خاطر جرائم غیرعمد زندانی شده‌اند در مناطق مختلف آذربایجان غربی راه‌اندازی می‌شود.

وی ادامه داد: این پویش با شعار« آزدگان عالم در خیمه حسین هستند» توسط سازمان بسیج حقوقدانان آذربایجان غربی و با همت گروه جهادی شهید محمدی و مجمع خیرین شهید باکری در حال اجرا است.

‌محمدی خاطرنشان کرد: پویش فوق با هدف آزادسازی زندانیان معسر جرائم غیرعمد مالی در ایام محرم و صفر اجرا می‌شود.

مسئول سازمان بسیج حقوقدانان سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: با مشارکت ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند در سراسر کشور این پویش اجرا می‌شود؛ ضمن در نظر گرفتن ظرفیت‌های بومی و امکانات استانی با همکاری هیئات عزاداری و مسئولین تکایا و حسینیه‌ها برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی اهتمام می‌شود تا شرایط برای آزادسازی زندانیان و بازگشت آنها به آغوش خانواده مهیا شود.

ارسال نظرات