‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۵۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷- ۵۴: ۱۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه زرندیه:
حجت الاسلام اکبر قنبری گفت: آنچه که در 9 دی 88 اتفاق افتاد یک حادثه تصادفی نبود بلکه حاکی از وجود یک سرمایه اجتماعی راهبردی است که در بزنگاه های تاریخی وارد میدان شده است و از نظام و انقلاب در مقابل تهدیدات دفاع نموده است و آن سرمایه اجتماعی حضور پررنگ مردم است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از زرندیه ، حجت الاسلام اکبر قنبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرندیه با حضور در جمع کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان با اشاره به حضور میلیونی و زمان شناسی مردم ایران اسلامی در تظاهرات 9 دی سال 88 که در طول انقلاب بی نظیر بود تصریح کرد : آنچه که در 9 دی اتفاق افتاد یک حادثه تصادفی نبود بلکه حاکی از وجود یک سرمایه اجتماعی راهبردی است که در بزنگاه های تاریخی وارد میدان شده است و از نظام و انقلاب در مقابل تهدیدات دفاع نموده است و آن سرمایه اجتماعی حضور پررنگ مردم است که فتنه 88 به عنوان یکی از تهدیدات و بزنگاههای تاریخی است که با حضور مردم تبدیل به نقطه عطف در تاریخ انقلاب شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه زرندیه یکی از خصوصیات انقلاب اسلامی ایران در مقابل سایر انقلاب ها را  حضور اقشار مختلف مردم در صحنه مبارزه علیه نظام استبداد دانست و خاطر نشان کرد : قیام 9 دی بیش از آن که نتیجه ی تصمیمِ هماهنگ و سازماندهی شده ی مردم انقلابیِ ایران باشد، ناشی از بزرگترین خطای استراتژیکی بود که حلقه ی فتنه مرتکب شد.

وی افزود: خطای محاسباتی و استراتژیکی که فضای دورویانه و معاویه مسلکانه ی فتنه گران را که از 22 خرداد 1388 سازماندهی کرده بودند در دی ماه 1388  با حمله به عاشوراییان بر هم زد و فضای حلقه ی فتنه را از موقعیت معاویه ای خارج و به فضای یزیدی تغییر داد که در نتیجه، تکلیفِ جماعتِ مردد با ایشان یکسره و موجباتِ بسیج همگانی علیه ایشان شد.

حجت الاسلام اکبر قنبری گفت:این اشتباه عبرت آموز ، بار دیگر فرموده ی مشهورِ امام راحل را اثبات نمود که « این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است» و در زیر پرچم اباعبدالله علیه السلام که دشمنِ جبهه ی مقابلِ ایشان، کعبه را آتش می زد و در عیان شراب می نوشید و سگ بازی و بوزینه بازی می کرد  ماهیتِ جبهه ی دشمن برای همگان معلوم بود، ماهیت جبهه ی حق و حقانیت ایشان نیز معلوم بود و لذا دشمن با احانت به دین و مقدسات دینی چهره اصلی خود را آشکار کرد و لذا مردم با تمام قوا به میدان آمده و طومار فتنه را بر هم پیچیدند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar