‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۷۵۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹- ۰۱: ۱۱
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ساوه گفت:
مهدی محمدی گفت:راه تحقق جهش تولید،تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب می باشد ویکی از محورها برای تحقق بخشی و عملیاتی کردن جهش تولید در سطح نظام و مدیران، اتکاء به اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است.
به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از ساوه حجت الاسلام والمسلمین مهدی محمدی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ساوه در بازدید از حوزه مقاومت بسیج کارگری گفت:راه تحقق جهش تولید، تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد ویکی از محور‌ها برای تحقق بخشی و عملیاتی کردن جهش تولید در سطح نظام و مدیران، اتکاء به اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است.

وی گفت:برای این که تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی منجر به جهش تولید شود باید جریان سازی نموده و جهش تولید را تبدیل به یک فرصت داخلی نماییم و بر این اساس فرهنگ سازی برای اقتصاد مقاومتی ضروری است.

حجت الاسلام محمدی با تأکید بر فرهنگ سازی برای دستیابی به جهش تولید، تصریح کرد: از سوی دیگر تولیدات داخلی نیز برای این که توان رقابت با تولیدات خارجی را داشته باشند باید آسیب شناسی و کیفیت سازی شوند و خدمات خود را ارتقاء بخشند و یکی از محور‌هایی که می‌تواند به عنوان راهکار تحقق شعار سال در پیش گرفته شود همین مسأله است.

وی گفت:حرکت کردن در گام دوم سخت است، تا جایی که کار صورت نگرفته، عیب‌ها آشکار نمی‌شود، ولی کار کردن همت و تلاش مضاعفی می‌خواهد که در مسیر صحیح انقلاب قرار بگیریم. متاسفانه بازار و اقتصاد رها شده است و هیچ همتی برای التیام سختی معیشت برای مردم نیست و در چنین شرایطی کار کردن برای انقلاب سخت نشده است، اما مردم پای این انقلاب و شهدا ایستاده اند و به هیچ وجه نمی‌توان شکر این مردم خوب و به تعبیر مقام معظم رهبری مردم صابر شکور را به جا آورد.

حجت الاسلام مهدی محمدی:مهمترین بحث گام دوم انقلاب امید آفرینی و امید به ولایت فقیه و مردم ولایی است که حتما با مقاومت و نگاه به همین نیروی عظیم مردمی و به خصوص قشر جوان بانشاط و پرانگیزه هست.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar