حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس گفت: سبک زندگی اسلامی در جامعه باید احیا شود.
کد خبر: ۹۲۷۶۹۷۵
|
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از سلماس، حجت الاسلام مهدی رضایی امروز در  همایش تخصصی  سبک زندگی ایرانی اسلامی که با حضور فرهنگیان بسیجی سلماس و به همت بسیج فرهنگیان در محل کانون فرهنگی تربیتی شهید رجایی   این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، ضمن محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام  (ص) با نگاه تاریخی به سبک  و تمدن زندگی اسلامی ایرانی، اظهار کرد: تمدن عظیمی از ایران به اروپا انتقال یافته است ولی این سبک و تمدن در اسلام و خصوصا ایران به فراموشی سپرده شد، تا اینکه چند سال قبل مقام معظم رهبری نسبت به زنده سازی این سبک زندگی  اسلامی و ایرانی و اهمیت دادن به آن اشاره کردند.

وی ادامه داد: این سبک جهان غرب و اروپا را  متحیر کرده بود که اروپا آن را از ما گرفت ولی سبکی غلط را به ما هدیه کرد.

این مسئول بیان داشت: ما وظیفه داریم طبق فرموده مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب برای ترویج و نشر و نهادینه سازی این فرهنگ و تمدن عظیم در کشور تلاش کنیم و شما فرهنگیان سفیران علم و دانش در این راستا وظیفه سنگینی دارید.

انتهای پیام

ارسال نظرات