به همت حوزه مقاومت بسیج شهید حق نظری آسمان آباد شهرستان چرداول یادواره شهدای پایگاهی در پایگاه مقاومت شهدای بابامرادی سفلی برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۵۵۲۶۷
|
۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، یادواره شهدای والا مقام هشت سال دفاع مقدس و بخصوص شهید والامقام حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی اسلامی ،شهید راه مسجد و مداح اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، ؛؛علی قلی زاده؛؛ در محل مسجد محله بابامرادی سفلی با همکاری پایگاه مقاومت شهدای بابامرادی سفلی در شهر آسمان آباد و با حضور خانواده های معظم شهدا وبسیجیان و آحاد مختلف مردم شهید پرور شهر آسمان آباد برگزار شد .

در این مراسم معنوی و فرهنگی حجت الاسلام والمسلمین حاج عمران احمدی، مربی عقیدتی سیاسی بسیج ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید علی قلی زاده به حاضرین در مراسم اظهار داشت : شهدا الهام بخش زندگی ما هستند و ما به شهدا مدیون هستیم و بایستی به مقام شامخ آنها ارج گذاشته شود . چونکه آن سبکبالان خدا جوی و عاشق خداوند متعال و اهل بیت علیهم السلام و کیان ایران اسلامی، عزیز ترین گوهر وجودی خود را فدای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمودند ،تا ما و بچه‌های ما در امنیت و آسایش بخوابند و امنیت ما مرهون خون شهداست.

حجت الاسلام و المسلمین عمران احمدی در ادامه سخنانش ضمن توصیه به جوانان در خصوص مطالعه زندگینامه شهدا و الگوی گیری از شهدا اظهار داشت : جوانان ما و بخصوص محله بابامرادی سفلی بایستی به شهید گرانقدر علی قلی زاده افتخار کنند که برای ترویج فضایل اهل بیت علیهم السلام و همچنین در راستای توسعه‌ مسجد به تهران می رود و در آنجا به درجه رفیع شهادت نائل می شود ،شهیدی که به رغم تبلیغات مسموم ضد فرهنگی دشمن ،اما ایشان فراتر از اینها گام برداشته و خداگونه شدن را انتخاب می کند وبه حق نظری این طهارت روح و جسم خود را با شهادت از خدا می گیرد .

در پایان این مراسم از ضمن تجلیل از خانواده شهدا سرگرد حمدالله شریفی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والا مقام وبخصوص شهید علی قلی زاده اظهار داشت که برگزاری یادواره های شهدا می تواند در جهت مقابله با تبلیغات منفی دشمنان و گرایش جوانان به ارزش های انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه جهادی در بسیجیان و جوانان مفید باشد و برگزاری این یادواره ها به عنوان برنامه های تاثیر گذار ادامه  دارد .

ارسال نظرات