رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از دستگیری و بازداشت اعضای یک باند تبهکاری در ارومیه خبرداد.
کد خبر: ۹۳۵۸۹۰۱
|
۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از ارومیه، ناصر عتباتی در جمع خبرنگاران از دستگیری اعضای یک باند تبهکار در ارومیه خبر داد و گفت: این باند با ایجاد رعب و وحشت و تهدید به تشکیل پرونده های صوری کیفری علیه اشخاص نسبت به تصرف املاک و اراضی اشخاص می کردند .

وی افزود: حسب اعلام دادستانی ارومیه این افراد با استفاده از شیوه های خشن و تبهکارانه نسبت به تملک و تصرف اراضی اشخاص اقدام می نمودند و در مواردی با آتش زدن محصولات کشاورزی و قطع درختان و تخریب باغات کشاورزی اهالی شرارت می کردند که با عملیات گسترده و همکاری موثر پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی و دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه پرونده قضایی تشکیل و توسط بازپرس ویژه در دست بررسی مفصل می باشد.

رئیس شورای قضایی استان اظهار داشت: در این پرونده 6 نفر به اتهامات ذکر شده دستگیر و با قرارهای قانونی روانه زندان شدند و تحقیات تکمیلی و شناسایی سایر عوامل و مرتبطین هم به صورت ویژه در حال انجام هست.

عتباتی با تذکر جدی به قانون شکنان و برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم و جامعه گفت: بزهکاران و متخلفین و قانون شکنان در استان امنیت نخواهند داشت و دائماً در حال رصد و تحت کنترل  خواهند بود و هر کسی به هر نحوی حقوق مردم و جامعه را تضییع کند و دست به اعمال مجرمانه بزند در امان نخواهد بود و سروکار او با دستگاه قضایی خواهد بود.

ارسال نظرات