به گفته فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با همت گروه جهادی شهید مدافع حرم سعید مسافر تعداد ۵۰ هزار ماسک به ارزش ۵۰ میلیون تومان به مناسبت هفته دفاع مقدس تهیه و در بین اقشار کم درآمد شهرستان در حال توزیع است.
کد خبر: ۹۳۷۳۴۴۸
|
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
سرهنگ پاسدار جهانبخش آرمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در صومعه‌سرا، با بیان اینکه سپاه همواره در تمامی بحران‌ها در کنار مردم است، اظهار کرد: از روز‌های نخست شیوع کرونا سپاه به مانند دیگر نهاد‌ها در کنار کادر درمان و مردم بوده و به کنترل کرونا در کشور کمک کرده است.

وی با اشاره توزیع ۵۰ هزار ماسک در بین نیازمندان شهرستان صومعه‌سرا گفت: با همت گروه جهادی شهید مدافع حرم سعید مسافر تعداد ۵۰ هزار ماسک به ارزش ۵۰ میلیون تومان به مناسبت هفته دفاع مقدس تهیه و در بین اقشار کم درآمد شهرستان در حال توزیع است.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با تاکید بر نقش بسیار تاثیرگذار گروه‌های جهادی در کنترل کرونا بیان کرد: مدافعان سلامت در شهرستان از روز‌های اول کرونا تاکنون به صورت جهادی، در جهت مقابله و کنترل ویروس کرونا مجاهدانه و خالصانه در حال تلاش هستند و اگر همه پروتکل بهداشتی را به صورت فردی رعایت شود شاهد کاهش چشم گیر ابتلا به کرونا خواهیم بود

انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار