معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور ‏گفت:
زاهدان/ سرهنگ پاسدار علی اکبر جعفری گفت: در راستای رفع دغدغه خانواده های نیازمندی که با مشکل معلولیت مواجه هستند 100 دستگاه ویلچر بین معلولان در سیستان و بلوچستان اهدا شد.
کد خبر: ۹۳۷۴۷۷۲
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲

سرهنگ پاسدار علی اکبر جعفری در گفتگو با خبرنگار بسیج در زاهدان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهدا گفت: خدمت به معلولان، خدمتی ماندگار و سرمایه‌ای برای آینده است، در این راستا به همت خیرین و معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس مقرر شد تمامی معلولین سیستانی و بلوچستانی که نیاز به ویلچر دارند پس از شناسایی تحت پوشش قرار گرفته و مشکل آنان رفع شود.

وی با اشاره به این مطلب که سرمایه‌گذاری در این زمینه باعث کشف و رشد استعدادهای این قشر از جامعه می‌شود، افزود: گواه این سخن اینکه، در بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان افراد معلول جسمی، دست به ابتکارات و خلاقیت‌هایی می‌زنند که افراد سالم از عهده آن برنمی‌آیند، در راستای رفع دغدغه خانواده های نیازمندی که با مشکل معلولیت مواجه هستند تعداد 100 دستگاه ویلچر بین معلولان نیازمند در سیستان وبلوچستان اهدا شد.

معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشوربا اشاره به این مطلب که  با رصدی که توسط قرارگاه محرومیت زدایی قدس و گروه های جهادی انجام داده‌ایم، خانواده‌ های نیازمندی که با مشکل معلولیت مواجه هستند شناسایی شده‌ که در همین راستا متوجه شده‌ایم مهم‌ ترین دغدغه این خانواده‌ها خریداری دستگاه ویلچر است.

این مقام مسئول ادامه داد: در اولین اقدام به 100 خانواده شناسایی شده در سراسر استان با حفظ شان و کرامت افراد، ویلچر اهدا شد.

جعفری ارزش ویلچرهای اهدایی را 130 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: دومین مرحله توزیع ویلچر برای محرومین شناسایی شده توسط گروه جهادی«محمدعلی جعفری» در دستور کار قرار دارد تا زمانی که نیاز معلولان جامعه هدف در این خطه از کشور برطرف شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار