همدان-فرمانده لشکر ۳۲ محمد رسول الله(ص) تهران در خصوص حیات سیاسی سردار همدانی گفت: سردار همدانی وجاهت ملی و فراملی داشت، خط قرمز وی ولایت، انقلاب اسلامی و شهدا بود.
کد خبر: ۹۳۸۱۳۰۶
|
۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲

سردار همدانی وجاهت ملی و فراملی داشت/ خط قرمز شهید همدانی ولایت، انقلاب اسلامی و شهدا بودبه گزارش خبرگزاری بسیج، سردار حسن حسن‌زاده در مراسم سالگرد سرلشکر شهید حاج حسین همدانی که در مزار این شهید با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزار شد، اظهار داشت: فرماندهی در هر مکتبی تعریف دارد و در مکتب اسلام و سیدالشهدا(ع) نمونه آن شهیدحاج حسین همدانی و سردار سلیمانی بود که تربیت‌یافتگان این مکتب بودند.

وی با بیان اینکه سردار همدانی یک فرمانده خونگرم بود، گفت: افرادی که حاج حسین را در میدان رزم دیدند قاطعیت، رزم و تصمیم‌گیری سریع او، تدبیر و درایت و شجاعت و بصیرت داشت.

فرمانده لشکر ۳۲ محمد رسول الله(ص) تهران افزود: شهید همدانی به شدت مردم رفتار و مردمی بود و در کارهای جمعی مدیریت و تبحر داشت.

وی در خصوص حیات سیاسی سردار همدانی بیان کرد: سردار همدانی وجاهت ملی و فراملی داشت، خط قرمز وی ولایت، انقلاب اسلامی و شهدا بود.

سردار حسن‌زاده با بیان اینکه سردار همدانی نهایت تواضع داشت، گفت: ایشان در تمام صحنه‌ها حضور داشت و یکی از اساتید برجسته بود و به تنهایی نهضت مردمی را در سوریه تشکیل داد.

وی ابراز داشت: در سال ۸۸ عده‌ای خواستند او را ترور شخصیتی کنند، در روز عاشورای سال ۸۸ که خیمه امام حسین(ع) را آتش زدند سردار همدانی برافروخته شد.

فرمانده لشکر ۳۲ محمد رسول الله(ص) تهران با بیان اینکه سه نکته برجسته در سردار همدانی وجود داشت،بیان کرد: سردار همدانی به شدت به خانواده شهدا سرکشی می‌کرد و به آنها احترام می‌گذاشت.

وی عنوان کرد: شهید همدانی به بزرگان و پیشکسوتان زمان جنگ احترام می‌گذاشت و جوانان را بکارگیری می‌کرد و به مردم احترام می‌گذاشت و آنها را محور قرار می‌داد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار