استاندار اردبیل از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین استانداری و گروه اقتصادی زنوزی با پیشنهاد بسته های سرمایه گذاری در بخش کشت و صنعت، معادن، صنایع تبدیلی کشاورزی و صنعت خبر داد.
کد خبر: ۹۳۹۰۴۸۱
|
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱

گروه اقتصادی زنوزی در استان اردبیل سرمایه گذاری می‌کند

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سید حامد عاملی روز چهارشنبه در حاشیه نشست با گروه سرمایه گذاری زنوزی اظهار کرد: این گروه از مدتی قبل ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان را بررسی کرده و تلاش می‌کنیم با معرفی بیشتر توانمندی‌های استان زمینه سرمایه‌گذاری این گروه اقتصادی بزرگ را فراهم کنیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های این گروه اقتصادی در زمینه حمل و نقل هوایی، حضور این شرکت در این حوزه را در استان یادآور شده و از برنامه‌ریزی برای اقدام ویژه در استان در آینده نزدیک خبر داد.

استاندار اردبیل با بیان اینکه تلاش دولت و مسئولان استانی برای جذب سرمایه‌گذار بوده، هدف از این اقدامات را ارتقای وضعیت اقتصادی مردم و زندگی عزت‌مندانه اهالی استان عنوان کرد.

عاملی به وجود توانمندی ها و ظرفیت های ویژه در استان اشاره کرد و شناسایی و معرفی درست این ظرفیت ها را گامی برای رونق سرمایه گذاری در بخش های مختلف دانست‌.

مدیر گروه اقتصادی زنوزی نیز به انعقاد تفاهم نامه همکاری برای سرمایه گذاری در استان اشاره کرد و اجرای بندهای این تفاهم نامه را موجب تحول بزرگ اقتصادی در استان دانست.

محمدرضا زنوزی افزود: سرمایه‌گذاری در بخش های کشت و صنعت، معادن، صنعت و بخشی از خودروسازی از جمله بندهای این تفاهم نامه است.

وی به فعالیت این گروه اقتصادی در حوزه حمل و نقل هوایی اشاره کرد و گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام گرفته با استاندار اردبیل تلاش می کنیم یک بیس پروازی در استان دایر کرده و دو هواپیما در استان را مستقر کنیم تا شرکت هواپیمایی آتا به استان اردبیل ارایه خدمات کند.

وی اضافه کرد: با استقرار دو هواپیما در اردبیل خدمات پروازی داخلی و خارجی به استان ارایه می شود که البته این تفاهم نامه سه جانبه با اردبیل، آذربایجان غربی و شرکت هواپیمایی آتا خواهد بود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار