ساری-نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: بنیه قوی معنوی انقلاب کار را پیش می‌برد و دشمنان روحیه‌شان را در مقابل ما از دست دادند و مرعوب هستند.
کد خبر: ۹۳۹۰۵۵۱
|
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،سردار  علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران پیش از ظهر امروز با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار کرد.

آیت الله محمدی لائینی در این دیدار با بیان اینکه پیروزی در جنگ اقتصادی زمینه ساز باورمندی مردم نسبت به فعالیت‌های فرهنگی تبلیغاتی است، گفت: ان شالله در دولت سیزدهم شاهد پیشرفت‌هایی در این زمینه‌ها باشیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه جنگ فرهنگی، جنگ اصلی است، به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نخبگان اشاره کرد و با بیان اینکه در تولید و اقتصاد مشکلات و موانع اصلی فرهنگی وجود دارد، افزود: فعلا جنگ اقتصادی فوریت بیشتری دارد و جنگ فرهنگی دارای اهمیت بیشتری است و در جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای نیز دشمن خیلی کار می‌کند.

آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه آمریکا در جنگ الفاظ خیلی قوی است، خاطرنشان کرد: در برنامه برجام با بکار بردن کلمه «تعلیق» به جای «لغو»، برداشت موقت تحریم را به جای برداشت مطلق تحریم بکار برده‌اند و این یک نوع جنگ کلمات است.


امام جمعه ساری با اشاره به اینکه یک بنیه معنوی عرفانی ولایی قوی در این مملکت ریخته شده است، تصریح کرد: این بنیان قوی معنوی عرفانی کار را پیش می‌برد؛ و اگر وظایف‌مان را درست انجام بدهیم شاهد مسائلی مانند جریان فتنه ۸۸ و فتنه بنزین و فتنه ۹۸ نخواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد: بنیه قوی معنوی انقلاب کار را پیش می‌برد و الحمدلله رو به جلو هستیم و دشمنان روحیه‌شان را در مقابل ما از دست دادند و مرعوب هستند و به روی خود نمی‌آوردند.

به گزارش دفاع پرس محمدی لائینی با اشاره به اقدام اخیر سپاه در دریای عمان افزود: فرزندان این مملکت با شهادت و شجاعت در مقابل آمریکایی‌ها ایستادند و این‌ها همان بنیه‌های معنوی است که در رگ این نسل و نیرو‌های پرتوان انقلاب جاری است و دشمن را مرعوب کرد و از ترس عکس‌العملی نشان ندادند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار